49 Các câu trả lời

penampakkan bahagian perut ketika hamil ni mengikut pada org..da kandungan kecil tpi dh nmpk..da pulak kandungan dh masuk 6-7 pn x brp nmpk lg... kandungan mom tu msih kecil lg babynya😊

Ikut pada badan org jugak sis , sy ank first perut kecikk jee .. baby bumps mmng lambat nmpak .. tp kita boleh perasan perubahan pada perut kita .. tp skrg preg ank kedua mudah nmpak ..

normal jee dlu time anak first pun smpai 9 bulan perut kecik jee tk nampak tpi baby cukup sifat sihat alhamdulilahh. alah kadang mulut orang yg buat kita tak konfiden

Normal sis. Setiap orang, lain-lain perkembangan badannya. Saya dah masuk 6 bulan baru nampak perutnya. Jgn stress-stress. Enjoy your pregnancy journey!

Normal.. sy bdan besar pon xnmpk perotnye.. tp jalan da mengengkang.. 😂.. org ingt sy sakit kaki.. bawah sakit sgt..smpai xbole nk control cara jalan..

depends dkt individu awak. ada org sampai bersalin perut kecik je, ada org awal2 pregnant dah nampak bumps. as long as baby sihat okayyyy🥰

VIP Member

Sis, I dah nak habis 6months tapi nampak macam 3months pregnant. Every bump and pregnancy is uniquely different. Don’t worry too much.

normal sis.sy 5 bln bru nmpak prut n lpas dr 5 bln tu prut mbesar dgn cpt .dh mcm pnguin dah nk jln.bwah 5 bln org xnmpak pn sy prgnt

normal sis. saya 7 bulan lebih baru org perasan saya pregnant. tiap badan tak sama. janji time check up baby normal, okey ya

normal sis..sy dlu pon x nampak perut..masuk 7 bulan kemain besar sampai orang tegur mengandung twin ke padahal 1 je 🤭