22 Các câu trả lời

same ngn sy...sy mase mule2 cek line 1 clear y lagi 1 xclear...tp sy dgn yakin yer tahu y sy mgdung...sbb period sy delay time to... bile anta urine kt makmal,ternyata sy mgdung.... sy tkesima,tduduk bile pk kn ank no 2 masih kecik.... skrng ni sya da 7bulan,mgdung kembar... doakn pjalanan mgdung dna bsalim dpmudahkan yer...moga ank2 sy sihat,ckup sifat

Ye ngandung.. Awal lagi ni, hormon hcg belum banyak. Buat balik mgu depan nye pagi2 sebaik bangun tidur, waktu tu hormon hcg (hormon ngandung) kita tinggi.. Insyallah double dia terang sikit.. #edit: nak tambah. Beli acid folic & makan siap2 ye..

Macam saya hari tu, period delay 3 hari, terus test, naik kabur. Suruh hsbnd belikan clear blue tu, naik prgnant 2-3+. Sebab tak boleh nak tggu sbb, happy, excited and dalam.masa saya takut, sbb baru 3 bulan gugur kandungan 12 weeks.

VIP Member

Ya pregnant tu.. Tp masih awal lg.. Nnti lg 2,3 hari boleh try repeat test.. In sha Allah lg pekat line tu.. Tp kena kencing awal2 pagi la time subuh mcmtu.. Urine first kita after bangun tidur.. Baru dpt result yg betul.. Take care

sama la dengan saya....dekat 5kali juga check..tapi kabur mcm tu ..lepas tu perut cramp...pergi klinik doktor check saya pregnant...alhamdulillah😊

masa saya mula2 cek dlu pun line satu lgi kabur2. lps tu saya cek lgi slpas smnggu , bru line die terang sikit. tpi selalunya org kata ye pregnant ☺️

pregnant, tapi untuk double confirm buat test lagi sekali time pg pg mcm pukul 4 pg centu, and lebihkan minum air putih

TapFluencer

kalau pendapat saya dah ada tu..sbb saya pon MCM tu jugak..Line bawah kabur..skrg dah 10minggu ank no5..

Sy pun mcm ni masa 1st cek,samar2 biasanya sbb masih awal,sy lepas 2 minggu laju naik 2 line..

sy dulu naik 2 line clear tpi mcm dok percaya..so g scan klinik tpi nmpk la diaa ad dh