Normal ke 7w Nmpak mcm ni je ,Sy risau sbb Sy prnah preg Tk brkmbang

Normal ke 7w Nmpak mcm ni je 
,Sy risau sbb Sy prnah preg Tk brkmbang
16 Các câu trả lời
 profile icon
Viết phản hồi

mse sye 3weeks xnmpk apa msuk 4weeks dh blh nmpk siap heartbeat kelip ii

2y trước

oh dear xpe sye doakn semoga segala urusan sis dipermudhkn dn semoga kndungn sis baik ii je smpai bersalin nnti aminn