6 Các câu trả lời

Same with me sis..harap yg baik baik saja. Saya trauma sbb after 6weeks first pregnancy miscarriage, jadi bila yg second ni lebih overthinking, bila sakit perut sikit mula fikir mcm mcm. Haritu scan 6w pun nmpk kantung saja. Now dah 7w simptom berkurang 🥺 mungkin ambil vitamin bdn jadi kuat ( bersangka baik) kwn kwn doakan ye 🥰

Sy pun pernah miscarriage tu yg risau lebih skrg.. harap2 scan nanti semuanya baik baik saja. Semoga awak dipermudahkan urusan juga sis. Kita doa banyak2 ya 🥰

VIP Member

Pergilah scan dulu sis.. Sy scan 6 weeks alhamdulillah nampak heartbeat dah.. Actually jgn dgr ckp org tggu 8 weeks baru scan.. Bnde ni rezeki..kalau nmpk awl tu rezeki.. Kalau sis rse was was skrg.. Boleh g scan dulu di swasta ok 👌

Sy ade dgr juga tntg klinik tolak scan ni sis.. Xpe xpe.. Semoga dipermudahkan ye sis.. Sy pergi scan after check double line sbb period xteratur.tu sje g chek..

same mcm saya alami. dh scan nmpk janin. blum nmpk heart beat. dr suruh scan 2mggu lg. kandungan sis okay tak?

Saya dah keguguran bulan feb haritu.. semoga kandungan awak sihat dan baik2 saja 🥰

sy dari 6w smpai la da msok 8w3d still Ade lg mual ii muntah saket kepale to . rase nk menangis

Sama laaa.. Berkurang… cuma perot kembung je masih ada lagi

Awak dah 7 weeks tp bila scan nampak kantung je ye? Sy baru pergi scan semalam. Sepatutnya kandungan 7 weeks tp scan baru 5 weeks nampak kantung je 🥺

Mungkin awak boleh pergi scan dulu untuk lebih kepastian

Baik sis tq ya 😊