6 Các câu trả lời

bila berat baby kurang, atau stagnant je, mmg kebiasaanya DR akan nasihat bersalin awal sama ada secara czer atau induce...tujuannya bila lahir nanti, ibu boleh breastfeed baby kerap, jadi berat baby bolrh catch up semula...

sama la kita.. saya pn berat baby baru 2.1 scan masa 36w.. pastu doktr kata kepala dia kecik tak sama ngan minggu saya mengandung. pakar bagi masa sampai 21hb ni.. kalau tak induce. semoga baby nak kuar awal la sebelum tu aamiin

bersalin awal tu x semestiny czer . bersalin awal ni kene bersalin pksa lah masok ubat dlu 2 kli x silp mcm akak saya tgk jalan bukak ke x pstu msok belon kalau x bukk jln jgk bru czer

kita sama kes baby kecik..now kena tahan wad dh 2w.. ahad nie cukup 37w induce .. semoga Allah permudahkan segala urusan kita untk proses kelahiran dan ank kita sihat2 sahaja aamiin

Sy baru lepas bersalin.. 37w berat baby cuma 2.08kg je..doc sy info haritu, dia akan try induce 3x dlu.kalau xblh baru czer..

Allahhuakhbar semoga baby awak ok, saya doakan next check up baby awak normal berat badan, saya sekarang 37minggu baby 2.9kg

Câu hỏi liên quan