14 Các câu trả lời

Lagi lah elok klau tak sakit pape time preggy… tggl nak sakit besalin je nnt 😂 sy dulu anak sulung tak sakit pape tau2 je dah jln mcm penguin perut dah memboyot… sakit pinggang, sakit contraction & sakit besalin je ☺️ masuk je anak ke 2-4 baru lah ade sakit mcm2 😂

Aminnnn 😘

sy masa first trimester breast sakit .. bila dlm kete or naik moto langgar bonggol jln, sakit eaa rasa dia hahaha ... tp bila masuk 2nd trimester breast sy tetiba hilang sakit ..

harap2 nyaa mcm tu lahh .. 😁

saya. 1st&2nd pregnancy xde mengalami simptom2 pregnant mcm cramp, sakit breast dan xde alahan smpi bersalin.

Aminnn 😘

Kelakar lah, benda x sakit mintak sakit. Tolonglah wahai ibu2 semua setiap pregnancy lain2 jgn la mntk bnde bukan2

eee teruk nya respond, positive lah sikit org tu tanya je

sy ada jugak sakit2 .. mula hritu x dak loya2 .. skrg ni, loya dtg waktu ptg.xleh bau2 msakan .

sy ptg Time jam 3 .. tp x muntah xpe. hari2 kna mkn asam. biar rasa masam mulut xpe. . air masak pon rasa manis@pahit gitu. tpi xdak la rasa lemau2 bdn sgt. mlm je tdo awal . tp boleh bekerjasama dgn baik lagi

awal lagi tu. saya trimester 3 baru rasa denyut breast mcm nak cabut je hahaha..

Haha macam nak cabut eh. Harapnya tak sakit la sampai delivery 🥲

saya tak pernah pulak sakit breast/nipple sepanjang pregnant

Yeayyy ada geng! 🥲

Tp sy yg sakit.... Dari stat mgandung smp dah 11week 6day dah...

Bestnya dah 18weeks 😘

Saya tak pernah sakit breast sepanjang 2 kali pregnant

InsyaAllah hihi

Pregnancy kedua sy breast x sakit until delivery.

Itulah saya risau kalau tak normal kalau tak sakit tu sebab before this mmg sakit. Thanks awak for your feedback 😘

Câu hỏi liên quan