28 Các câu trả lời

saya 2/3 nii . lagi duahari saje , masih takda tanda2 ... hri dd last apoitment samaada extend dd atau induce .. sy doakan semoga urusan sis dipermudahkan . sama2 lah kita menantikan 😊

Samala sy pun 2/3 ni..still xde pape tanda.. aaminn2..semoga semua dipermudahkan..

Sabar ye sis. Saya pun baru je melahirkan. Overdue 40 minggu 2 hari. Saya keluar lendir berdarah pastu terus pergi hospital bilik saringan bersalin. Dokter cek dah buka 4 cm.

Sis sakit kat atas perut ye.. Kalau sakit tu berterusan dan tak berhenti dan kerap, mungkin tanda bersalin. Dia 10 minit sekali datang sakit, pastu relaxz pastu datang sakit lagi . Ha, tu tanda bersalin dah.

Due sy pulak 3.3.xjauh due dgn sis..skrg tgh brdebar jgk..jumpa doktr pakar td n dia siap pesan kalau boleh have a sex every night ntuk mudahkan proses bersalin. 😬

Sy due 2/3 esok. Still juga tak ada tanda. Harini ada checkup di kk. Kalau baby tak keluar juga, sy kena serah diri 8/3. Moga urusan kita dipermudahkan ye sis 😘

Kalau sakit bawah perut menekan kebawah tu kontraksi ke? Sbb sakit boleh tahan lagi. Tapi takde tangkap pinggang 😂

Alhamdulillah. Arini sy dah start sakit contraction. Kuar lendir n darah dah. Bukaan baru 1 cm. Doc Suh balik dulu. Doakan sy semoga dapat bersalin dgn mudah ye

Due date sy 5hb/3 ni...emm masih bmm lg ada tanda² jga...semoga kita yg mahu besalin bulan ni d permudah kan..Aamiin

Aamin.. terima kasih sis. Semoga urusan Kita dipermudahkn ye🌹

Amin..semoga dpermudahkan segala urusan ya..semoga termakbul segala doa sis...😘

Aamin... Terima kasih sis🌹

Semoga dipermudahkan sis bersalin dan selamat semuanya.. Aamiin

Aamin.. terima kasih sis🌹

VIP Member

Semoga dipermudahkan urusan ye. Aamiin.🤲🏻 💕

Sama2 🤗

Aamiin ya allah..moga dipermudahkan urusannya sis...

Aamin... Terima kasih sis🌹