6 Các câu trả lời

saya ambik cuti lama wak. entahla kenapa boss sy tu mcm baik sangat, dh nak dkt 2 bulan cuti sbb alahn dan sakit2. sebelum tu kerap jgk mc ke klinik, jadi mcm segan nak apply cuti tiap masa, baik cuti lama terus. pdhl baru je masuk kerja😅 sampai skrg boss tkde pulak ws apa semua. rezeki sungguh. now alahan dh baik slow2, tp mslh fizikal msih ada, tk boleh dduk lama pasal kerja mmg dduk ngadap pc je. stay strong tau, jangan paksa kalau badan lemah sgt, kesian jgk dkt baby😢

Hi, saya pun masa week 5-10 alahan teruk sgt sgt. Sampai tak larat bangunn muntah sesaje. Sampai segan nak mc. Tp sbb kerap mc boss bising. Sampai dia suruh unpaid bila nak mc dan dia suruh dtg je kerja mcm biasa. And bekerja spt biasa. Kalau tak larat rehat. Tp saya mmg tk larat bangun langsung masa tu. Sbb boss tk faham, saya berhenti. Kalau boss awak faham, takpe rehat je kalau boleh. Saya week 13 sekarang tapi masih ada alahan tapi tak kuat sgt dah. Cuma badan sakit2

Ada kawan dulu pregnant tak boleh tengok matahari. Dia akan baring dalam bilik bergelap disiang hari. Resign kerja

sama.. saya pun alahan sampai kena baring je dibuatnyaa... be strong, nanti dia hilang.. doa banyak2

Saya pn tak keja, sbb alahan teruk setiap dua jam kena mkn, lepastu rebah.. klau tak naya

sy pn berhenti mengajar utk ramadhan ni. lepas raya 13w, tgok mcm mna. mmg baring je.

Câu hỏi liên quan