27 Các câu trả lời

salam sis mcm mana sume ok je ke?sy pun mimpi yg sama...risau rase...tersedar dari tido terus terfikir2 pasal mimpi tu...

Tapi cume nk pesan je .. awak dengar cikman cakap .. pu man tu .. dia cakap kalau mimpi xelok xpyh amik port .. mainan syaitan

Saya pun sama juga mimpi beranak then susukan baby tu. Baby tu baby saya la, harap tak ada apa apa.

Saya takut sangat Klu termimpi macam nie.. semoga kita di jauhkan dari perkara yang tidak diingini aminn

Aminnnn.. Sy pun risau. Alhmdulillah skrg x mimpi plik dah

Klau tngah mengandung tu maybe otak over thinking nak branak.. Klau org yg tak,,, maybe sihir..

VIP Member

Sy pun mmpi mcm Tu jga sis... Sy ad baca article tntg mmpi Tu ... Dan it's normal...

Sy br nk komen..skali tgk2 dh setaun status post ni...😅😅😅✌hahadeii..nsb skrol...

Haha..kan. sy klu nk komen pun sy skrol dulu bwh²...xda tarikh ssh nk tau bila punya pos. Kdg² dh terkomen 3, 4 bln punya pos ...kwn tu pun dh elok bsalin 🤭

Mungkin sis selalu pikir baby kot.. Baca ayat qursi banyak2.. Semoga baik baik saja

Sy mse awl pregg mimpi susu baby juga mse tu xthu pn pregg..upanya mmg nk dpt baby

kdg2..mgkin sis selalu pkirkn psl baby..mgkin sbb tu trbwk2 dlm mmpi..xde pape la

Betul sis. Sy pun. Pegi perubatan Islam. Dierang scan ada sesuatu.. check balik keluarga

So bby mcm mna sis??

Câu hỏi liên quan