27 Các câu trả lời

Normal awak. Saya masa 1st trimester pon boleh dikatakan ngantuk sepanjang masa. Ni dh masuk 3rd trimester, nak tido pon jenuh cari keselesaan nak tido😆

sama la dgn mngtuk bkn main ag, tapi tido kjp je mula rasa tak selesa walaupun dh pusing kiri kanan 🥴🥴🥴

Normal dear. I sampai masuk 2nd trimester baru ok sikit. 1st trimester tu kdg2 masuk office, kdg2 tak. Depends on mood. Nasib kerja company sendiri ja 😅🤣

haha tu la. sedap tido kat office sendiri 🤭

Normal sis. Saya dulu pun macam tu. Hari cuti saya boleh tidur seharian. Bangun hanya untuk makan, mandi, solat. 😅

Bestnya.. sy kerja.. mengantuk je rasa masa mengajar 🤣

saya dri 1st sampai 3rd trimester mmg mengantuk je. masalahnya malam berjaga. sbb tu tukar keje shift malam je. ahahaha.

tu la banyak tido siang.. xleh tido malam pulak haha

Normal sis. Hormon berubah. Jadi penat letih lesu. Dah 3rd trimester nanti lain pulak. Dah tak boleh nak tido nanti 😂

oo ikut hormon la ya hihi.. lama jugak sampai 3trimester 😅

sy pun pernah tp masuk trimester 3 suda 😆😆 masa mkn pun. . nk ja cpt² mkn .. berat betul mata tu

sama, sy pun mcm tu smpai nk masak, nk kemas pun kena ikut mood kalau blh nk tidur je satu hari 😅

kan sama la. banyak tido sakit kepala je 😅

Sy pun mcm sis jugak... Org hangat2 x boleh tidur kan..., sy Panas2 pun lena... Ya Allah 🤣🤣

saya tak boleh panas. terjaga sebab panas. kipas slow sangat 🤣

1st trimester mmg nk tidur je tpi elok utk kandungan je. Amalkan bed rest di awal pregnant 😁

betol tu. 🤭

sama la ,sekarang dah 11w .Siap pakej selalu sakit kepala lagi bila terlebih tidur 😅

tampal sticker letak kat dahi untuk hilang sakit kepala.. tak ingat panggil apa dah haha