31 Các câu trả lời

hye mommy,semalam saya juga sama dokter kata kosong😭😭😭 betul sangat sedih karena sangat ternanti n usia saya sudah masuk 36 tahun😭

sabar...inshaAllah ada selagi ada rahim selagi itu kita berpeluang hamil selamat berusaha...

5week kadang mmg xnmpak lg..2nd option scan kt klinik lain & tgk dr bwh plak..xpon tgu lg 2 mgu br scan blk..doa y baik2 ye.. insyaAllah ada..

Jgn risau sis..slagi xbleeding,ok je..awal lg tu..tgu lg 3 weeks nanti,msti nmpk dh..kalo period sis xteratur,mmg normal..psenyawaan lmbt..

Sy scan 13 mnggu bru nmpk baby an jntung.. Mula mula scan dr ckp tk nmpk ap ap.. Last rpit scan dh nmpak.. Fkir yg baik baik ye.

mula3 tu scan berapa minggu?

kadang baru2 nk jd tu sis...dia ada cuma masih halus..semua org xsama da yg 6week dh naik jantung..mkn2 berkhasiat taww

Saya pun scan masa 5w. Tak nampak apa lg.. Dtg 6w, dh ade kantung jer.. Dtg lg 8w, baru nampak janin dan jantung.. ☺️

Mmg slalu amalkan folic asid b4 pregnant lg..

Saya pun mcm tu jugak😣 2 minggu doktor suruh dtg balik. Kandungan 5 weeks. #anakpertama

Lagi 2 minggu baru saya datang balik tuk scan(4 April 2020), risau gak ni😣, doktor cuma ckp, kemungkinan kandungan tu awal lagi, kita stay positive ye, insyaAllah mudahan semuanya okayyy 🤲

Ade buat pregnant test x... Positif or negatif.. Kandungan seawal 7mggu ke bwh memang susah nak nampak

Ada buat 3upt. tiga² +ve. Lepastu saya try beli upt yang mahal sikit clear blue digital tu, tu pun dia kata +ve. Dalam 2-3 macam tu. Saya baca kat kertas dia tulis tu. 2-3 tu dalam 4-5 weeks.

VIP Member

Jangan risau sis. 5 weeks tu terlalu awal untuk scan. Biasa nya mmg belum nampak apa2 lagi 🤗

Tulah, saya buta ilmu. Pengalaman takde. Tu yang share dekat sini. Harap² datang lagi 3 minggu, dah nampak janin 😭🙏

Sabar sis. Sy juga mcm Tu pada awal.nnti tggu besar sikit 8-9 week try scan lg