11 Các câu trả lời

TapFluencer

Hi min. Macam mana nak terus sabar dengan perangai org yg lebih tua daripada kita? Supaya tindakan kita pun tidak mempengaruhi anak bila kita jadi tidak sabar.

Okay min tqqq

hi min. benda ni saya patutnya tanya Doc. tapi mana tahu min pun tahu, hehehe.. saya buat Ivf. macam mana nak kira usia bayi?

Hiii. alamak min tak pasti Bab Bab ni. Ni memang kena tanya pakar ni👉👈

Hi admin & mommies. Nak tanya ni 1st check upt positive ( awal pagi) tapi esok esoknya negative ( sblum tghari) . Saya ni pregnant ka tidak 🥲

sya pernah mcm tu..check positive,.tpi bila check balik negative,,smpai kena bagi masa seminggu utk check balik,,bila check dah negative..mungkin air kencing kita ada kuman .tu pasal la postive,lpas tu ngtive😅

hi. just nk bg cadangan. setiap kali parents post tu min letak lah tarikh sekali, ni post dh bertahun2 still lagi boleh komen

Hi. Ini kami sudah dalam proses. InsyaAllah bulan depan Kita dah ada ciri ni ya😊

hai min , nk tanya ..klau kita da tau yg kita pregnant 5 weeks tapi kita ta jumpa doc seelok nya bila boleh jumpa doc utk tau kandungan ?

Jgn skip makan folid acid yer sis sementara tak bukak buku pink lagi.

TapFluencer

Hi min, nak tanya. Kenapa bila comment pada gambar orang lain di photobooth kita tak dapat notification ye? Sebab takda ruangan komen ye?

Empunya gambar dapat noti tapi orang lain yang komen tk dpt noti

Tak tau nak tanya apa. Cuma yang baca ni, doakan saya pregnant ya tahun ni..thank u ☺️

aamiinnn Ya Rabb dear. amalkan makan biji habbatus sauda pagi n sebelum tidur. in shaa Allah ikhtiar sunnah. saya makan tu hilang masalah dalam rahim. suami pun kena.

Min, nak tanya.. bila postage untuk hadiah ni? Saya tunggu email xde pun

Ooo.. 😃👌🏻 tq Tap

cm mne nk kontrol prmakanan time mngndung ada kencing manis?

Seimbangkan makanan. Kalau boleh berdiet ya. Bila dah biasa jaga pemakanan atau diet selama seminggu, insyaAllah lepastu senang :)

VIP Member

kandungan saya hari ini 35weeks sekarang kerap keras normal tak?

Normal.. Same.. Hehe

Câu hỏi liên quan