26 Các câu trả lời

VIP Member

Ank sy no 1 sy minum air soya,minum susu mngandung,susu campur kurma tp lhir tk putih😂 bl yg adiknye sy minum kopi minum nescafe putih pulak 🤣

Sama dengan saya.. kakaknya x secerah kulit adiknya.. dahlah adiknya laki🤣🤣🤣

This.. Sorry i bukan nak band u sis.. But i i xmau u jadi like my friend frust anak keluar kulit xmcm anak die nak

anak first saya putih melepak mcm putih kapas time pregnant dlu saya suka minum susu soya bean, makan Japanese tofu, tp xtau laa pengaruh ka x.

yes kulit dia jd sensetif, sabun mandi x bole pkai sabun biasa kena pkai cetaphil, lepas mandi kena pkai lotion cetaphil. lepas tu muka slalu eczema, letak ubat apapa pun kejap ja ok then dtg semula. skg da 1 tahun. alhamdullilah muka da ok. tp kulit badan tetap sensetif.

Ada org ckp.. Minum air kelapa.. Ank kluar bersih.. Tapo xpasti la putih melepak ka pa.. Yg pasti ank keluar kulitnya bersih

mnum air klapa hjung trimester..kulit bby bersih n cantik je..bhn yg ada kacang soya xpyh sgt nnti kulit bby allergic

VIP Member

Ooo.. Boleh mkn apa2 je klu nk.. Asalkn jgn bik produk kecantikan utk putih kn takut ada side effect lak

Mkn & minum yg sihat & seimbang. Baby lahir semuanya bersih insyaallah.

Ada jgk yang cakap makan tomato ank putih melepakkk

Time preggy saya minum susu dutchlady low fat..

VIP Member

Minyak kelapa Dara atau air kelapa sis

Câu hỏi liên quan