136 Các câu trả lời

TapFluencer

Haha..ada betul nya sy macam A tu kot..sebab sy bab mengemas agak malas sikit..semua suami buat..tp kemas lah jugak sbb x boleh tengok rumah sepah sbb suami dah tolong vakum semua kan jd bila anak2 sepah sikit sy jd hangin..sy akan pesan cuba hargai dady dah tolong kemas vakum semua..dah main tu kemas..😂😂cuma kalau nak kemas gila2 neat & tidy mcm suami sy..yg tu ikut mood..kalau mood tu sampai mmg 1 rumah sy overhaul😂😂 tp bab masak dont worry..just named it! Haha cuma ada time suami cakap cuti lah rehat dr masak..so kita jangan lepaskan peluang yang diberi..🤣🤣🤣

saya B, tpi kdg2 ikut keadaan...isteri akn masak jgk utk kluarga dia...lw hri2 mkn di luar boleh jem poket😂 alhamdulillah dpt suami yg sentiasa ringan tulang.. tmbah2 saya pregnant..dia x bgi buat kj berat2...

aku plak mmg suka masak.. tp bab kemas umah paling x suka klu lantai ada cop kaki..sakit biji mata..tgh2 mlm pon bahan mop rumah.. suka x suka ttp kene buat.. klu x,nk harap siapa lg.. huhuh

cenderung ke arah A.. tpi bukan bermakna xmengemas rumah langsung.. tipu sngt lh tu.. mengemas juga. mengemas bila cuti sabtu ahad lh..huhu tpi lebih suka memasak..

Sebelum kahwin rajin mengemas tapi memasak kurang rajin.. dah kahwin dua2 rajin sebab saya memasak to impress my husband & x anggap memasak tu satu kerja rumah

A ikot mood jgk🤣tp suka mop rumah je.. yang penting suami slalu kemas😅cuci baju kain .. sangat ringan tulang.. Alhamdulillah

dua dua malas. hahhahahaha time pregnant je la.. sebelum pregnant sampai spender pun iron. tiub ubat gigi pun hari hari berus😂

sya sblum kwin dn slps kwn C 2 2 rajin...skrg preeg ni ke B pulak rjin mngemas kurg rjin memasak..sebab bau mskan tumis2 tk sedap

sy B, tp kadang tengok keadaan & mood ke A or C jg.. tapi normal lahkn kadang perempuan ni ada juga malas time nya😆😅

sya c..sbab mertua kdang² bising klau ada yg tdak okyy didepan mata dia 😄😄and suami skrang kerap sngat lapar..

Câu hỏi liên quan