512 Các câu trả lời

i pilih B . sebab kawan ni tak boleh percaya sgt . kadang toxic . tu belum lagi kalau yg talam 2 muke . so for me better ada duit yg banyak atleast kita happy , boleh belanje family , belikan anak mainan baru ke baju cantik2 ke . lagi seronok dari pikir kawan yang kejap ada kejap hilang . especelli kalau susah . mmg call ke mesej ke buat dek je. cuba kalau dia tau kite ada duit 5 juta , hah konpem melekatttt 👍🏻

klu sya b juga krana sya pernah ada kawan tapi dia hianati sya sejak tu sya da rasa tak nak ada kwn rapat lagi sya pun tdk tau mahu ckp mcm mna 😢😢😢 sya rasa mcm takut tuk berkawan sya takut benda terulang lagi

duit sbb duit dapat membeli keperluan harian berbanding dengan kawan yang pandai hilang ketika dalam kesusahan.

b sbb ada kawan nie kdng2 boleh tikam blakng kita.. tpi skrng nie saya takda kawan.. dialah suami dialah bff saya mcm tu jugalah family saya...

semestinya duit ! bukan sebab mata duitan tapi kalau kita susah belum tentu ada yg nk kawan kita..kawan yg ada pun belum tentu nk pilih kita..

sy keliru nak pilih duit atau kawan..sbb masa kita susah kwn bukan sentiasa ada dgn kita,nak pilih duit pulak org cakap kita mata juwitan

Kalau sy pilih Duit 5 juta , kompom kawan datang minta tolong itu ini la . kan kawan skrng ni susah lari senang baru dtg 😂🤣

TapFluencer

Kalau pilih kawan , belum tentu duit datang . tapi kalau pilih duit , sudah tentu tiba2 kawan datang 😆 jadi saya pilih B !

VIP Member

zaman sekarang bnyak kawan pun xjnji kita hdp bhgia , sbb ramai kwan suka tusuk org dri blkg. xprcy sngt eh..

VIP Member

B lah, ada kawan pon kawan x guna hahaha. Kalau ada kawan yg berguna pon ttp B, bole share duit dgn dia haha

Câu hỏi liên quan