158 Các câu trả lời

sy dh 33w berat baby 2.20kg, sy gdm on ubat metformin, so kena bersalin 38w.. klo nk ikutkan due date sy 16hb 10.. doakan sy yea🥲

Sye pn 33weeks... tapi Alhamdulillah tak bersalin lagi... g hospital pun jalan tak buka lagi.. tahniah sis... semoga baby sihat...

alhamdulillah.. sya yg masuk 38weeks lebih ni pun xda tanda2 nak bersalin lg . 9hari lg ke due date , harap2 x overdue .

33w bersalin sis kena ambil dexa tak?? saya bersalin sulung border line 36w5d kena ambil dexa.. sakit nya hanya Allah Yg tahu

sye 33week 1 day..tpi doctor kata bby saya kecil😔sya dpksa bsalin awal..apa pendapat anda. .ada kh bby sudah mtang??

Alhamdulillah.. tahniah sis, sy kena admit 37 minggu 6 hari nanti sebab gdm..doakan sy bersalin normal, tak nak czer...🥲

terus bersalin doktor ckp

sis perut tegang tu sama mcm perut mengeras ke? ni anak first . saya confius.. perut kerap tegang ptg² sampai malam

VIP Member

Tahniahhhh awak semoga sihat selalu dan selamat berpantang☺️ doakan saya Ye minggu depan anak First👶🏻

sis sama mcm anak sulung sy lahir 33 minggu berat pun 2.12 kg skrg alhmdulilah anak sulung sy dh 3 tahun..

Tahniah slmt bpantang.. Doakn kami y msih mnunggu... #37week1day

Câu hỏi liên quan