200 Các câu trả lời

Tggu suami balik kerja....biasa pkuk 7 dh smpai, tp ary to ttiba pkul 6.30 trasa nk tggu suami balik n tgok jam ada ½jam lgi...bila trasa lambat msa blalu sy pun ngis lh, n rsa nk buang pun ada jam n fon msa to sbb msa mcm x bgerak And minggu lepas kena minum air gula, pkul 10 mlm kn dh start kna puasa, tp masuk pukul 10.10 minit tiba2 lapar, rsa nk makan nasi goreng USA, tp sbb kn kna puasa sy ngis n mmg mlm to tringin sgat nk mkn nasi goreng, tp x bgtahu suami pun, nk ckp tp malu, suami cuma pujuk tanpa tahu sebab🤣🤣🤣

No morning sickness sepanjang pregnancy.tapi...Emosi sensetive sgt masa 1st trimester.tngk cerita frozen 2 nangis mcm apa ja.bengkak mata dlm panggung wayang😂pernah sekali nk keluar dgn husband.dah dlm kereta baru perasan dompet tertinggal.minta tolong husband ambilkan dompet dgn lipstick skali.tngk2 husband ambil dompet ja.auto menitis air mata sbb sedih sgt lipstick tkda.terpaksa la husband naik balik ambil lipstick😂😂bila ingat balik dah kenapa tu pn nak nangis??

menangis sebab nak makan goreng pisang punya pasal.. pulak time kije..lepas tu bila office mate ada beli dia tak inform kita padahal dah bagitau.. frust giler rase..ya allah pelik betul la perasaan dia..orang nak kata mengada² ke apa .. lantakk laa.. tak merasa bolee la cakap.. nasib baik pregnant yg seterus nya takda mengidam sampai mcm tu..memby dah niat kalau ada rezeki ada.. takda bukan rezeki la tu..

VIP Member

menangis sebab tak boleh makan sambal belimbing hitam dalam kereta padahal suami kata 'kejap lagi kita makan dengan nasi bila sampai rumah' . masetu baru selfpickup sambal,siap bawak bekal sudu dari rumah semata mata tekak mengidam nak makan sambal tu sangat . perasaan macam laki dah tak sayang lahhh konon 🤣 bila ingat balik, mengekek ketawa laki bini . nangis buruk rupe masetu 😅

sepupu makan sumi tak tinggal langsung kat saya 🤣 padahal tu sumi saya yang belikan then niat nak letak dalam peti ais sekejap bagi sejuk , keesokannya tengok licin plastik pun takda ,so saya buat muka masam + menangis dalam bilik suami yang datang pujuk then suruh adik lelaki tolong belikan lain bila dah dapat saya sorok dalam bilik 😅😅😅 hahahaha macam budak² 🤭

VIP Member

bnyk ni klau nk list kan, paling xleh masuk akal oder ais krim madu lebah tu, saya dduk di rumh flat, jdi saya trun la tggu di tmpt parking kreta, last2 runner xjmpa rumah, sebb lama sgt dibawah, husbnd trun la tgok knp lma sgt, sya dh merajuk sebb runner xjmpa rumah terus menangis kt bawah tu, last husbnd bawak la g beli dikedai ais krim tu dh dpt bru happy plk 😂

Nangis sbb byk masalah yg x patut jadi masalah. Kalau doc tu pmpuan pasti xda masalah. Kalau kawan abang sy tu sy x layan sgt apa dia tunding pada kain sy yg terkena air hujan pun pasti xkan brlku. Kalau sy bole tenang laki sy p keja skjp saja pun sy pasti xkan sy nangis x tntu psl. Nangis xdpt p kedai lh nangis xdpt makan nangis psl bnda2 remeh.. Hah tu semua..

Hari tu ngidam sgt bubur wadai kepeng..order delivery, janji nk anta kol 3..tggu punye tggu dh kol 8 mlm stay xanta..last² sy wsap ckp lah xyah anta, anggp xde rzki walpn ngidam..mmg mngis lah rsenye xdpt..last² org tu anta gak wlpn dh kol 9 lbih...sakit plak hati...hahaha nak buat sndri husb payah nk cri brg timw pkp mse tu..huhuhu

Time pregnant masih dlm 12 weeks gitu lah..nangis sebab tak dpat tengok gajah liar yg Dtg kat tepi rumah..🤣ckp ngan husband...Abg potong lah batang tebu tu,letak tepi jalan sana..nnti gajah tu mesti Dtg ambil..yg husband PON ikutt je laaa kerenah aq ...adohaaiii 🤣🤣sekarang dah 31 weeks..masih tak dpat jumpa gajah tu 🤣

Hahahaa..tu lah pasal 🤣🤣

Mase pregy 6bulan..Nanges sbb nak g kedai coklat beli nutella stick..tp suami ckp esok..itu pon kite rase lame sgt nak tggu esok..menanges yg amat2..mcm budak kecik rase..tp geram bile tak dpt ape yg kite nak time tu jugak......akhirnya tggu jugak esok baru dpt mkn coklat tu..😉😉now dah 8bulan pregy alhamdulillah..

Câu hỏi liên quan