7 Các câu trả lời

Samalah sis. Saya pun due date 13/12/2020. Mendoakan agar baby keluar dalam minggu ni atau minggu depan. Harap minggu depan la minggu 38. Hari hari cakap dekat baby keluar la awal sikit mama dah tak larat ni. Bukan tak larat sebab bawa baby. Tp tak larat tiap malam bile nak tukar posisi tu kena kejut suami suruh tampung nak bangun pusing. Tambah kalau nak gi toilet pun kena kejut suami suruh tampung. Kalau tak rasa mcm nak jatuh je. Hehe. Semalam checkup doktor cakap berat baby 2.7kg. Tak besar tak kecik. Lepastu bile set appointment dgn nurse KK. Nurse cakap “saya rasa next week dah tak jumpa dah awak ni. Dari check tadi baby awak mmg dah dkt hujung2 dah” happy je dengar maksudnya baby akan keluar minggu 38 yahuuuu tapi nervous juga ni. Doakan saya dan baby selamat dan dipermudahkan. Saya doakan juga untuk semua yang bakal bersalin dipermudahkan segala urusan sebelum semasa dan selepas bersalin. Amin #firstpregnancy

VIP Member

semoga dipermudahkan ya. saya pun baru masuk 37w.. perut dah rasa berat last scan masa 36w berat baby 2.8kg..memang nak jalan pun tak larat😅 malam2 pun sekarang perut kerap mengeras. due 17/12 tapi selalu sembang dengan baby mintak keluar 29/11 sebab sama birthday suami saya😅

VIP Member

ank pertama dah overdue pun masih shopping dgn mak mentua walaupun time tu dah rse sakit pinggang perut mengeras. shopping smpai mall tutup.. blik shopping mk mentua pkse g hospitl. check2 rupanya dah 3cm. #26Nov20  #TAPSuperMoms

betul sis. sy baru 36w5d. tapi sakit celah kangkang sgt2. nk bangun pn susah. klau duduk lama sikit mula la kaki nk cramp. hmm harap2 lagi 2 3 mggu kluar la bby. sakit, tp excited jugak nk jmpa bby. hehehe

Sama lh gn sy sis..due date 13/12/2020 dh 37 weeks 3 day tpi kalalu baby tk kluar jgak tarikh tu sy kena serah diri 20/12/2020 baby second jgak...semoga kita sama2 dipermudahkan bersalin

semoga Allah permudahkn urusn awk aamiin

semoga bby sy pn klua 38week.