4 Các câu trả lời

masa sy pregnant anak 1st. sy kena gatal² teruk dari 1st sampai 3rd trimester. parut hitam mmg tak hilang pun masa pregnant tu, tapi lepas baby kuar je, terussss hilang parut2 semua tu. semua ni pembawakan je sis. layankan je. bersih je kulit lepas bersalin tu mcm tak caye je penah kena gatal2 yang paling teruk dalam hidup. huu

oh kiranya macam pembawaan baby ya sis? harap sangat hilang parut hitam ni kekadang jadi segan dengan husband badan macam makin teruk confident level pun makin menurun hmm 😩

Saya pun sama. Dari 1st trimester sampai 3rd mmg gatal2. Doc kata normal. Parut hitam pun dah banyak kat badan ni 🤣 tapi layan jela. Harap lepas bersalin hilang la gatal2 ni.

macam saya bila dah jadi parut hitam tu tak gatal dah cuma kulit jadi tak lawa dah risau dia kekal 😭

hai nak tanya boleh tak doc bg cream apa ya. sbb saya tengah pregnant jugak and kaki gatal teruk macam kena gigit nyamuk. before ni tak pernah macam ni

calamine cream sis. kalau yang steroid doc cakap boleh pakai cuma dalam kuantiti yang sikit dan sapu senipis yang mungkin

sy pn sama kaki thn trruk kesan hitam blkg pn sma .. nurse ckp spu jk losyen tkut nnt parut kekal

saya kaki tangan yang tinggalkan parut so far tempat lain tak naik gatal gatal tu. saya last 2bulan lepas guna losyen babyjohnson dengan cream snowwhite tapi gatalnya makin menjadi jadi naik stress terus minta doc bagi cream 😅

Câu hỏi liên quan