61 Các câu trả lời

Sy pun dah pernah gugur ank kedua..ank syurga bby boy.....2020 ade rezeki dpt bby boy alhamdulillah la... insyaallah nanti adalah tu...bnyk bersabar dan berdoa ya

Semoga sis terus kuat n x berputus asa.. Percayalah allah dah tentukan mane yg terbaik buat kita..semoga sis dpt kurniaan yg lebih indah dari allah..aminnn

VIP Member

insya allah ade rezeki .. banyakkan berdoa .. saya pon pernah rase ape yg sis rasa .. skrg alhamdulillah sedang hamil dah masuk 21weeks.. doakan saya

Sama la kita sis.. 3x miscarriage.. Kali ni yg ke4.. Sykr da 9w..tapi sy kena Hati2 juga.. Semoga kita sma2 ada rezki indah 2020 ni

Sekurang2nya awak dah ada 3 org anak yg tunggu awak kt syurga 💕 insyaallah ada rezekinya nnti tepat pada masa dan keadaan.

Ya Allah Saya faham perasaan puan...mungkin Ada hikmah...Allah sebaik2 perancangan berat Mata memandang berat lagi bahu yg memikul

VIP Member

Sy pon ggur 3kli berturut.. Hmm mommy2 tolong doakan sy dan suami ade rezeki bby yg sihat pulak kali ni plz..😢😢

InsyaAllah ada rezeki awak nanti . Saya pun macam awak 2kali keguguran , semoga rezeki kita 2020 💪🏻💪🏻💪🏻

Allah...harap sgt puan kuat hadapi semuanya & moga puan ada rezeki lg mengandung lps ni dah selamat keduanya insyaallah

Kalau rahim tak kuat pun boleh jadi keguguran sis. Sis try ambil supplement utk kuatkan rahim dulu. Harap sis ada rezeki lg

https://malaysia.4life.com/corp/product/transfer-factor-belle-vie/75 👆boleh try google Sy amalkan bellevie 4life Memang supplement khas utk wanita utk system GYNECOLOGY dan mengalakkan imbangan hormon utk wanita ☑️ Menyihatkan sistem reproduksi wanita. ☑️ Mencegah dan menyembuhkan kanser payudara ☑️ Menyihatkan sistem imun reproduksi wanita ☑️Menambahkan kesuburan ☑️Mengimbangi hormon wanita

Câu hỏi liên quan