8 Các câu trả lời

Saya lepas 2 tahun kawin baru pregnant sis.. before ni ada tebaca kalau nampak kucing2 jalanan kita sedekah bagi dia makan, mintak dia doakan rezeki zuriat untuk kita.. saya try buat camtu bulan 12 2021, cakap ngan kucing mcm org gila 😂😂 alhamdulillah bulan 1 2022 saya pregnant. Ni dah masuk 17 weeks.. dalam banyak2 sedekah, mungkin ada jugak kucing yang makbulkan doa kita.. sedekah kat org susah jugak. Mintak doa untuk rezeki kita. Aminn

jgn stress. lagi stress lagi susah lekat. free your mind. kdg2 tnda period mcm tnda pregnant. jgn terlalu berharap. pengalaman sndri. bulan ke 6 kahwin berharap sgt. ingt mual2 tak lalu mkn tnda hamil. rupanya period. lpas tu mmg dh tanak pikir..serah kpd Allah. tgk2 bulan depan dh pregnant..lambat Shari trust cek upt sbb spotting pink. terkejut sbb dh tak berharap. alhamdullilah skrg dh masok 18week lebih🥰

alhamdulillah jga diri puan 🥰

TapFluencer

banyakkan istighfar selalu bersedekah kepada kerabat dan jiran teruskan buat baik jangan putus asa , jangan bersedih. Allah tahu bila masa sesuai. just enjoy your life dgn kesyukuran ok. all the best 🌻🤲

7 bulan org consider awal xpe.. sy ni masuk bulan ke 3 kawin, org keliling dah sibuk tanya mengandung bila. dari xstress, terus stress. 2 bulan lepas lewat 9 hari,tibe2 period. kali ni xpasti mcm mne

sy 3 tahun menghadapi perkara yg same mcm sis... x pe, insha Allah mase yg tepat akn dtg x lame lg... teruskan usah

saya doakan awak dapat zuriat nanti ...dan moga awak kuat dengan semua ketentuan ilahi ...doakan saya jugak yaa

kdg tu jgn berharap sgt..just enjoy je perkahwinan tu...lg difikir,lg stress nnt susah lekat

alhamdulillah terima kasih atas nasihat. doakn sy ya