9 Các câu trả lời

In sha Allah doa dan fikir yg baik2 shj. Hr tu kak ipar sy pon mcm ni. Msa dah 36week doktor scan bby kepala besar . Tp mak sy kata maybe ikut abg saya, kepalanya bujur dan besar dari lahir lg. bby boy skg dah 5bln alhamdulillah, mukanya mmg bolat dan kepala besaq sbb ikut ayahnya.

Sy hr tu buat detail scan & 5d doc kata kepala bby besar dr usia...sy tawakal je lah janji bby sihat...alhamdulilah lepas lahir bby sihat xde pula kpala besar😁 biasalh sis scan dgn realiti kadang2 xsama...

sabar sis semoga semua nya baik2 saja.sya hri tu saiz kepala besar dari usia kandungan alahmdulilah p pakar scan smua ok..masa baby lahir pn ok je normal kadang scan je tu..try scan kat tmpt lain

VIP Member

Saya aritu kepala bby besar sikit tp lepas repeat scan 2 kali alhamdulillah okey. Banyakkan berdoa kak, pk yg baik² dan positif je. banyakkan bercakap dgn dia. Insyaallah xd pape tu..

😥Sis ada ambil vitamin acid folid tak? Selalu doctor akn bagi. Sya prgi klinik kesihatan ibu dan ank. (kerajaan). Atau sis kurng mkn buah? Kna bnykkn buah-buahn dan minum susu.

Lega baca lps rata² ckp baby kepala besar ni ok lps tu.. sbb sy scan dkt kk smlm.. doc ckap kepala baby besar tp should be ok sbb tkde pape kt kepala dia cecair ke hape..

Sabar ya sis. Insya allah saya doakan baby sis sihat & baik2 saja kt dalam tu

Ada try pegi check doc lain x?

Amin inshaAllah

Câu hỏi liên quan