41 Các câu trả lời

Sy anak 1st and 2nd mmg perut kecik. Xpyh langsung beli baju mengandung. Semua blouse lama n seluar muat je.. Hehe Kalini yg 3rd, besar pulak. Start 5bulan da besar. Mmg ramai la tegur. Baju semua xleh pakai. Berkaftan je hari2. Mls nk kesah apa org ckp. Janji bile scan anak kite sihat je. Tu dah cukup membahagiakan 💖

Tula. Bile scan je, doc ckp semua ok, dah cukup lega hati. Jnji anak sihat dah bersyukur. Mak die debab ke penuh stretchmark ke muka tak glowing 9bulan, xkesah.. Hihi

awk pikir yg positif je..kan bagus ngadung perut tk nmpak..klu besar sngt,agak ssh nk pakai baju,nk kena pakai baju besar dan selesa..sy lagi suke perut kecik ..biarkan je orng tk tahu kita ni ngadung..tahu² je dah beranak 😆 jnji anak sihat ibu pun sihat jgn terlalu pikir bnde yg mngarut dan pedulikan je apa orng kata ok..

orang klau sehari tak kritik orang lain memang tak tenang hidup dia. sepanjang saya hamil ni, saya tak bgitau orang2. klau dia tnya, sya ckp la. klau org yg tak pernah sibuk hal hidup sya selama ni lepastu selalu gaduh & bermasam muka tnya, sya ckp takde la memang gemuk ni. biasalah kan org gemuk perut pun boroi gitew🤣

sy 22 week skrg perut pun tak nampak. .tp sy okay je rilek je lagi suka haha..yg pnting baby sihat n semua okay..ad jgk makcik² duk tegur perut tak nampak..okay la kan dri nmpk sgt kedepan sy segan tah la kenapa rasa segan😁 pastu sy fikir okay la perut kecik drpd besar nnt ssh nak solat pulak

btol tu... janji bby dlm sehat da la...

Relax sis. Semua orang punya body transformation lain lain. Masa saya 20 weeks saya masih ada line external obliques (abs muscle) haahah memang kecik. Pastu masuk je 30 weeks perut saya cam besar gila 🤣 suami pun rasa cam shock. Bestie saya 20 weeks perut dia cam perut saya 6/7 bulan.

sy msuk 6bln x nmpk perut lagi.. org tau sy ngandung pun msuk 8 bln da.. smpai kwn satu kerja pun x perasan sbb sy takde alahan..lagi2 bby bump pun x nmpk.. padahal berat sy 52 tinggi 152 je.. apply surat berhenti kerja semua baru tau.. hahaa.. family terdekat je tau awal2..

perot kecik senang sikit nk buat kerja tak sangkut sgt nak cangkung ke nak ape ke 😂😂😂 bawak perot tak laa rasa berat sgt.. duduk berdiri bangun pon senang.. baju mengandung x perlu dh beli byk2.. asalkan baby kita sihat itu dh cukup..

yang saya pulak masa ngandong perot besar pun kene komplen , perot nak meletop lah badan macam gajah lah apelah , semua benda nak dikomplen macam dia lak yang pregg aihhh taktahu nak cakap besar salah kecik salah . apepun yang penting baby sihat🥰

sy masa 8 bulan org tnye "mcm ni nk besalin bulan dpn?" 😌 sabar jela 🤣 msuk 9 bulan baru la nmpk perut nye tiba² ke dpn lain maciam 😆 tp ok la mmudahkan kita nk buat keje. baju , sluar , panties pun tak payah susah² nk beli lain..

jgn hiraukan 😂 sy dh masuk 5bulan still xnmpak perut lg. mcm org xmengandung. yg pasti bby ok. perut kecik pon dh rasa xlarat. sakit tulang punggung & pinggang yg teramat dh. perut besar ke kecik tu xpenting. tp mulut org kan.

Câu hỏi liên quan