48 Các câu trả lời

semoga sis diberi kekuatan..saya pun menunggu 6 tahun, saya penghidap penyakit SLE, sejak mengandung doc cakap SLE saya kembali aktif tapi masih boleh dikawal..sekarang ni memang setiap 2 minggu akan jumpa pakar O&G..letih ke hospital terpaksa diketepikan demi nyawa yg tersayang..sama2 kita kuat ye sis

VIP Member

Sebak baca post sis ni. Saya doakan: Semoga Allah permudahkan segala urusan sis, dikurniakan perlindungan kepada sis dan baby. Semoga selamat semuanya. Allahumma Aamiin 🤲🏻

You're welcome 🤗

insyaallah sis.ada hikmah disebalik kejadian.saya doakn sis Dan baby sentiasa sihat Dan dimudahkan Segala urusan.Aamiin

Terima kasih semuanya yg mndoakn.. Ameenn, yaa rabbal alamin.. Semoga kita semua, dlm rahmatNya sllu... 🤲🤲🌹

Semoga Allah kuatkan sis & baby. Dimudahkan dalam urusan sepanjang kehamilan & bersalin nanti. Aaamiinn.

Smoge sis dan kandungan baik2 dan sihat2 je hingga proses kelahiran..insyaAllah..amin2. Tcre sis😊

Insyaallh.. Mudah2an... Tima ksih sis

In syaa Allah. Mudah mudahan baik semuaNya. Semoga dipermudahkan segala urusan buat puan sekeluarga 😊

Terima kasih puan... Insyaallh.. 💪

Semoga cpt sembuh dan di permudahkan urusan dr segi kesihatan dan kandungan awak..aamiin..

Sye Doakan semoga Allah melindungi diri awk dan bBy nye amin amin amin...

Ameen.. Tima kasih sis... 💞

Aamiin.. Semoga segalanya dipermudahkan dan selamatlah ibu dan baby🤲