3 Các câu trả lời

saya pun depression,anxiety dan psikosis..saya dari kecik lagi tapi dapat rawatan lepas timbul rasa nak cederakan orang..saya tak ada orang yang rapat dengan saya,memang forever alone..dengan suami pun macam jiran sebelah rumah je tapi saya sangat suka budak²,saya kawin pun sebab nak dapat baby supaya ada kawan dan orang yang boleh saya sayang dan bagi saya ketenangan..saya harap awak boleh terima baby awak tu..awak discuss la dengan doktor mungkin boleh adjust ubat awak..macam saya lepas mengandung hormon saya berubah..Alhamdulillah..ni jela satu²nya perkara happy yang pernah jadi dalam hidup saya..kalau adjust ubat pun tak berkesan,cuba awak minta support family dan suami..saya doakan awak jumpa jalan keluar bagi masalah awak..inshAllah,fighting 💪💪💪💪

awak kena kuat,jangan jadi macam saya..dari umur 16 suicide je kerjanya..huhuhuhu,bebudak xmatang lagi masa tu..huhuhu..xde sorang pun pedulikan saya walaupun suicide depan mata dorang..sebab tu saya happy sangat nak dapat baby..ramai yg depression tapi anak dorang punca kekuatan..sampai saat ni saya rasa kosong tapi bila baby dalam perut gerak,baby tu macam baby semangat untuk saya terus bertahan..saya taw kita semua kuat..inshaAllah..kita pulih sama² ok.. 😉😉😉😉

Sy dlu keje pun stress teruk cirit birit smpai hilng puluh kg. Org x fhm kita depress. Nk tya mcm mna nk seek professional help ya? Awk pgi jmpe Dr ke utk diagnos depression ni?

pergi emergency dan cerita yg awak kemungkinan ada depression..dari situ dia akan bagi ujian pengesahan atau cari doktor psy untuk tindakan lanjut..

Super Mum

think positif.. kuatkan semangat ya sis.. cuba dgr slow music.. tenangkn diri yaa.. 😘😘kmi di sni sedia mdengar luahan sis😊

Câu hỏi liên quan