14 Các câu trả lời

Alhamdulillah tahniah sis nt lg smggu dua insyaallah terang 🥳 saya pn sma hritu dpt thu dri test opk terang trkjut jgk xpnh dpt, esok tu sja jer try upt tgk2 naik 2line terang dh 4weeks msa tu. Hri tu plk besday mak saya hadiah dia laa 🥰 smoga dipermudahkan urusan kita smua bakal ibu2 😍

#hrp ada khabar positif

saya masa awai test dulu lgi 4 hari nk period saja gatai tgn test.. lgi la nmpk samar sgt😆 alhamdulillah hadiah sebulan nikah💖 harini baby dh 13 minggu dh.. ad rezeki awak tu sbb terang jugak nmpk line tu😘 congrats, jaga kesihatan baik baik ok💐♥️

Terima kasih sis.. Semoga dprmudahkan semuanya🙏😇

Alhamudillah sis.. Tahniah sis nie tunjuk petanda baik sis.. Nnt sis cuba lg upt lps 2 or 3 hari mcm tu.. InsyaAllah nanti upt naik terang.. Sbb sy tgok upt sis tkdelah samar sngt sis.. Kalau nk kepastian lbih lanjut sis boleh refer kat knlikk..

Terima kasih sis. Semoga drpermudahkan semuanya🙏😇😇😇

Tq sis... Bru td test guna clearblue... Positif result🙏🙏😇😇❤️❤️❤️Syukur sgt2...

Sy hr tu beli test di shopee. Hari2 test utk pastikan😊. Sis jgn risau boleh test lg selepas seminggu. Inn Shaa Allah

Dh test guna clearblue sis... 2-3mggu dh sis

awak , nak tnya . sya test pregnant test semua naik double line . sya baru kali pertama hamil . moga ada rezeki sya

haritu sy cmni la, mase tu lewat 5 hari da.. skrg da 14w..

Saya baru check tadi.. moga ada rezeki saya anak kedua😌 tapi takut nak berharapan.. ntah kabur atau 1line😅

Cek lg sis.. Guna upt yg bbeza.. 😇Sbb saya mula2 cm ni juga.. Xpuas hati, cek skli lg.. Waktu awal pg..

alhamdulillah rezeki.. tahniah sis semoga dipermudahkan segala urusan, jga kesihatan dan kandungan..

Tq sis.. Semoga dprmudahkan semuanya🙏😊😇

insyallah dia ada tu .mungkin sis leh test lagi minggu dpn..harap ada rezeki sis

Terima kasih sis.. Semoga dprmudahkan semuanya🙏😇😇

Tahniah, dah ada ni. Cuba repeat test 2 minggu lagi

Terima kasih sis😇🙏🙏semoga dprmudahkan😇