8 Các câu trả lời

Doctor bgtau saya its okay as long u take enough calcium. Saya makan calcium + D3 brand Caltrate. Sehari 2 biji. Susu plak yg boleh pn susu coklat or susu soya. Hehe saya pernah tanya if i take calcium pill i still kena minum susu ke? She said no need, its okay.

pregnancy kali ni saya pun x le minum susu langsung...tp saya kuat makan...alhamdulillah so far baby sihat...plus saya twins pregnancy ye, tp syukur both babies saya growth mereka sihat...

Boleh try susu calla milk pun okay, dulu awal2 pregnant semua tak boleh masuk lepas try susu ni terus alahan dah kurang hb pun okay 👍🏼 insyallah

sy pulak tak boleh minum susu ibu mengandung tp susu biasa boleh. so sy minum susu tepung fernleaf je or kadang2 susu kotak. asalkan minum susu 😁

sama la x minum apa² jenis susu pun.1st pregnancy pun sama.mmg x leh nak telan apa² susu.just minum horlick & nestum 0 je

takpa je tak minum, doktor pun cakap takyah, janji cari makanan yg ganti dgn kalsium, sbb ada org mmg tak minum susu , okay.

Boleh try marigold HL, any flavour. Saya minum tu je sebab ada folic acid jugak dalam tu..

sy prgnant auto xminum susu. sy bgtau doc doc kata xpa tp dia bg sy calcium utk mkn.

Câu hỏi liên quan