41 Các câu trả lời

sebijik ngan sye... sye beesertakan dekat streak mark yg truk... hbis satu badan... bila mlm langsong tak boleh tydo... asik dok mngaru sahaja... bila gatal sye mndi air suam plus gram

Tnjuk aurat mmg dosa. Tp berkata yg mnyakitkn hati org pun berdosa awk nk kata org bdoh.....kalau awk ttup aurat sempurna, mst mulut awk x kluar kata2 bgini 😉

TapFluencer

saya pulak asyik gatal kt bhagian buah dada klaw berpeluh jk gatal terus mmg x thu nk buat cmne dhla musim hujan air pun sejuk nk xnk mmg terpksa basuh bhgian tu lps berpeluh

VIP Member

saya sekarang pun mengandung 29weeks. tapi muka saya naik jerawat pssir.. penuh dekat bahagian dahi dengan dagu.. orang kata pembawakan.. saya mengandung ank ke 2

Sye banyak kt blkg badan. Merenyam je sblom tdo tuh.. Tp alhamdulillah beransur surut lepas usia kandungan meningkat. Cuma sis pantau jgk, kalau serious jumpa doc

saya tgh alami bnda ni dah nk demat dua bulan dah..misi ckp pmbawakan budak...sya sapu calamine lotion..td baru amik kt hospital. dekat famasi pon ada jual

sekarang sy da 34 week pun jadi mcm awak jgak. faktor jdi mcm ni sbb doc ckp berdiri and terlalu gerak aktif sgt . kena bnyk rest tau sis

pergi klinik then tunjuk kt doc. n ckp kt doc nak ubat sapu yg selamat utk ibu hamil. sy tgh alami sekarang. sapu ubat 2 hari dh elok

VIP Member

Saya pun mcm ni. Biasa kalau die dtg rasa gatal sy akn mandi n minta husband sapukn lotion. Alhamdulillah sy tkde lgsg strechmark

sy masa awl preggy hritu naik ruam mcm ni laa, tp sy xlayan sgt. sy beli gel alovera kt farmasi dan sapu.. kejap je dh hilang

yg tanpa nama tu kenapa... bukan syea bogel pon... sye just tnjuk gambar... tak pasal pasal kena bodoh... mulut macm puaka