7 Các câu trả lời

Sis.... Saya pon baru Google, dia mcm serious muscles weeknees yee... Hmm, saya tau laa tp mungkin saya bleh share dengan sis sesuatu kot sbb saya pon jenis yg slalu down, risau, overthinking... One day, kawan saya cakap "kenapa Kau nak risau perkara yang Kau tak boleh nak Control"... Lepas tu saya positif kn diri jee, buat yg terbaik, kalau sakit jumpa doktor, dah sihat Alhamdulillah, sakit lg usaha lg... Impian saya, kalau dpt Alhamdulillah kalau xdpt usaha lg... InsyaAllah tidah Allah jadikan sesuatu itu tanpa sebab... Saya harap sis jgn down, positif n do the best K...

tengkiu ....

Ape yg sy nasihatkn, sis jgn sedih, terima dgn tabah. Sy lpas bsalin Cesar tlh d’diagnosed auto imun.. mmg kn mkn ubat je klu x akn attack system organ.. mgkin ada dosa yg lalu tlh kite lakukan, dgn Allah ujikn dgn penyakit utk mhapuskn dosa2 lalu. Penyakit itu Phipps dosa, sllu la bpuasa.

tengkiu sis...

yaaa btul sis. siss kena kuat. terutamanya mindset sis. segala bermula dari mindset ya sis. tu yg control kita. klu mindset kuat positif bhwa sis lgi kuat dr pnyakit ni, sy pecaya itu tjadi. sis blh 👍🏻👍🏻 dlam masa sma ikut nasihat doktor ye. God bless you

tengkiu..

Ikut je cakap dr. Dr lagi pakar psal penyakit tu. Nk ikhtiar cara lain boleh tpi jgn tinggal ubat hosp & makan benda mengarut

terima kasih...

VIP Member

Makan ubat Dr dan cari perubatan alternatif juga. Selain itu, doa bnyk2 utk Allah sembuhkan. Tiada yg mustahil dengan kuasa Allah.

terima kasihh...

sy ada google . lebih kurang mcm saraf otot ye? hmm siapa pun awk . sy doakan awk cpt sembuh .kuatkn semngat . fighting!

terima kasihh sis...

Câu hỏi liên quan