10 Các câu trả lời

Awk jaga pump session tak? Cukup rest? Ada stress tak? Kadang sbb tu. Atau pun pump awk dah ada nak kena tukar parts tak? Tick all the box there k. Identify dulu kenapa susu tak banyak then baru kita boleh rawat. Milk booster ni lain orang lain awk. Tp takde masalah kalau awk nak cuba semua. Ada byk mcm minum milo, makan nestum, barley, teh halba & oats. Kalau mat salleh punya style diorg minum chamomile tea. Tapi persamaan semua diatas tu, makan tu buat kita tenang, happy dan relax. Tapi saya nasihatkan identify roots kenapa susu boleh drop ya sis. 🫶

1st yang awak kena tahu apa2 supplement milk booster tujuan utk support journey penyusuan susu ibu sahaja. awak kena semak semula kenapa susu awak makin berkurangan. ada jaga demand & supply awak tak? disebabkan baby masih nicu awak ada jaga jadual pump awak tak. atleast sehari min awak kena pump 8x. max pump 12x sehari. including malam. kalau dah jaga jadual pump kemungkinan awak stress, penat, xcukup tido. emosi awak juga akan menjejaskan susu badan awak.

Sis tip pertama kena minum banyak air. Sekurang kurangnya 3 litre. 2) Jangan stress. kalau Sis stress susu pun berkurangan. 3) Sis boleh cuba Mama Pregolact https://s.lazada.com.my/s.RZBZG?cc atau Momlacta kalau Sis x suka coklat https://s.lazada.com.my/s.RZBc0?cc Dua- dua ni I dah cuba dan berkesan untuk I. I pun lepas minum dapat 150ml to 180ml dalam satu pump. Selamat mencuba!

gune pam ape? kadang mungkin pam yang tak sesuai, sebelum ni saya beli yang cup dan ada mesin tu, melecet, susu pun keluar tak ttup lantai botol pun.. sekarang saya beli pam corong yang manual tu, baru keluar banyak, tak banyak tapi ada la, atleast setiap session dapat la 2 oz biler pam, lagipun saya banyak df,pam untuk buat stok takut kalau ada emergency je 😬

Sy minum ni n makan roti jagung .. pump ikut time yg betul alhamdulillah berhasil .. masa anak no 3 admit Nicu 29hari n alhamdulillah syukur baby full susu ibu saja sampai pihak hospital ckp stop hantar susu ibu BYK LG .. keep konsisten pump n makan ikut time yg tepat mindset jaga jgn stress ea dear

selain minum milk booster kena kerap pam susu like 2 jam sekali utk pastikan susu sentiasa produce sbb baby takde dgn sis kn. lepas tuuu mgkn blh try urutan lancarkan susu ke. mana tahu kelenjar susu tersumbat sbb tu susu drop

pump setiap 2 jam sis. sehari sekali buat power pumping. make sure protein cukup. minum susu and bykkan mkn sayur hijau

dah pam setiap 2jam 3jam sepanjang hari siang & malam?

Sis pam dari dalam pantang ke

alhamdulillah menjadi 👍

Câu hỏi liên quan