35 Các câu trả lời

babybump tu aurat yg wajib ditutup sis. gmbr ultrasound pun sbnrnye xleh tunjuk sbb dkira aurat jugak. as long as doktor ckp baby ok sihat xperlu risau.

Size perut stiap org lain2 sis.. yg penting sis n baby sihat.. ramai je yg perut xnmpk.. normal.. lg sng sis xyah nk pk beli baju atau sluar 😁

kalau saya tak nak perut besar sangat susah kita nak buat aktvt jalan pun cepat mengah janji baby sihat, kita sihat ok Alhamdulillah

btul . jalan pn susah .apalagi tidurr , nt nk bangun ..? lagiii susahh sbb beratt perut tu n besar 🤣🤣

tkde masalah pun kalau perut kecik ke besar. knpe nak ambik kisah ye? normal je size perut tu. yg penting tumbesaran baby.

bgi sy lgi best peyut kecik sis. tkdelah mengah bila nk jalan ke apa 😂 sy ni kkdg insecure peyut bsar sgt plk haha

saya dah masuk anak ke3 pulak. menunggu hari je ni perut nampak macam 6 bulan je. padahal jalan macam penguin dah

ala sis yg besar2 sgt tu kdang lemak diorg lebih. klau kt kk check berat baby ok je xde msalah apa2 latuu

jgn risau sis. sy yg ank 3 pn org tak perasan prgnt. nak masuk 7 bulan baru tiba2 dia membesar.

jangan harap sangat kk ..saya pun first baby tapi setiap bulan saya scan utk tgk baby

saya sampai ke 9bulan perut buncit kecik.. org pn x perasan tau2 baby da klua.. 😅

Câu hỏi liên quan