14 Các câu trả lời

ikut gak , saya 7w1d anggaran doc bagi. dah nampak jantung berkedip. kadang kiraan last period kita tu pun tak selalunya betul. macam sebelum gugur 2/2/22 ni , saya kira dari last period dah 10w, tapi bila check , nampak kantung je , kira persenyawaan lambat . better tggu 8w baru gi scan. gi awal sgt pun nanti nampak kantung je

nampak. ada klinik ssh nk nmpk clear. kalau kat kk doktor je nmpk 😂.. kita nmpk samar2 je.. kalau kat klinik swasta pun ada yg x clear. jdi kalau nl clear n nk nmpk. janin dgn jantung sekali pergilah hospital swasta ye. 1x pun dh ok.

nmpk dh sis .. 7 minggu.. saya harituu tahu pregnant.. klau ikutkn tarikh period 5 week xnmpk lagi.. lpastuu doc suruh pegi scan lagi lepas 2 minggu (masuk 7 week).. mmng dh nmpk dh.. ada kantung dan heart beat baby 🥰

Saya haritu masa 8 weeks baru nampak then masa 10 weeks baru dengar heartbeat. Ikut orang juga ada yang nampak lebih awal, ada yang nampak lagi lambat

saya haritu 5week4day scan dah nampak janin.cuma masih terlalu kecik doc cakap😊.harini dah 8week+😊sis dah boleh scan dah tu.

saya dah 13w pun doc cakap baby kecik macam 7-8w sis .. huhuu nanti repeat scan lagi 2minggu

6w5d dh nmpk kelip2 7w1d tu lg jelas heart beat baby esok 7w4d buka buku

Comelnyaaaa kecik sangat 🥰 esok saya baru nak pergi scan hearbeat baby 8w. Doakan saya dan baby sihat ya 🤲🏻

tgok org jugak kot.. sy 6week nmpk kantung je..

tgok org juga kot sis,sy msa scan 7w xnpk lg...10w bru npk...

saya 7weeks da nmpk janin and heartbeat.. da boleh scan tu sis

sy hari tu scan 4w blm nmpk lg, kemarin 6w5d scan nmpk dah janin dan heartbeat..sy scan melalui tvs