92 Các câu trả lời

Mcm sy la...hehe...Alhamdulillah positif... ni saya saja2 je test pg td.. sy da 11weeks... jaga diri sis.. Jgn wt keja berat...jaga pemakanan.. asid folic jgn lupaa...tahniah..😊

Itulah sis. Husband sy bertugas 24 hours sebagai frontliner.. family pulak jauh di utara. Hmm.. anak first pulak, sy tak tahu nak buat apa

Sama mcm sya .. InsyaAllah positif tu .. Sya da 6 minggu 5 hri .. Doa kn sya juga ye,sya second bby tp ank sulung.. Jga dri awk ok.. 😀

Terima kasih sis. Harap-harap Allah permudahkan segala urusan kita ketika pregnant nie.

Positif pregnant sis. Cuma hcg x kuat lg tu. itu yg samar2 je.. jaga diri bykkn rest. Jgn lupa mkn asid folik setiap hari tau

Baiklah. Terima kasih sis. Hehehe. Sy dok jauh skrg dari family. Husband pulak 24 hours sibuk bertugas sebagai frontliner. Harapnya nie hadiah untuk dia.

Tahniah sis. Kalau nak lagi kepastian.. buat laa UPT tu lagi skali.. tpi tggu dlm 4..5 hari lgi. Pasti lgi terang line tu 😍😍😍

Hehe jgn risau. InsyaAllah memang pregnant dh tu 😍😘😊🌸🌸🤰

Pregnant la tu..cume baru lg..sebab tu pudar..mcm sy. Klo ke2 test terus line colour pekat..

Haah sis saya masa mula mula pun tak tahu sampai kali keempat alhamdulillah dapat tahu mengandung

Nervous saya. Hahahahah

Tahniah. Sbb tu masih bbrp mggu sbb tu tak terang. Mcm sy punya test haritu. Xterang juga.

Sy nak kena tunggu 2 minggu lagi kot kan baru terang

Tahniah...sama mcm sy dlu ank first gtu la.....selamat menjadi ibu☺️

VIP Member

Lagi dua mnggu bleh dh pegi scan tgok kantung ada kt mne. Positif dh tu upt tu..

Sy pon memula samar mcm tu. Pstu tnggu 2mnggu dh pekat upt then pegi scan nampak kantung and yolk sac dh 5week sy scan.

Mcm sy sis delay period dh sebulan tadi cek upt line naik dua tpi terang 😊

Sy pun skrg pregnant anak kedua ..alhmdulilah hari2 sy byk2 kan berdoa allah makbul kan jugak doa S6😊

Câu hỏi liên quan