20 Các câu trả lời

se tahu saya time pantang je tak boleh makan ikan kembung 😂 waktu mengandung nie nak makan apa bedal je lah sis takde masalah pun. nanti pantang dah tak boleh makan macam2. ikan kan bagus. waktu pantang nanti je ada sesetengah ikan tak leh makan

VIP Member

Knpa tkboleh ye ? Sy mkn je semua mknan yg nk mkn . Mkn berpada pada lah, kalau pantang je kene try n error ats bdn msg2

org mna ckp xboleh tu sis... teruk betul lah skrg ni... elok je mkan dh bersalin pun Alhamdulillah oke...tkda apa😂😂😂

pastu ada yang cakap mkan udang xelok. betul ke?? 🥺 sya bnda lain xlalu ,dk makan udang greng je

Saya masa mengandung semua saya mkn...sis kena try dlu sesuai atau x gan sis..klau mjn xde ape ok laa tuu

xpernh dengr plk xblh mkn ikn kembung time mngandung..yg tau nens dgn coke bnda2 tajm ja 😅

ikan kembung la feveret saya..now 10 weeks ..bakar kosong cicah budu , ulam kacang botol 🤤

sis, boleh follow dr imelda dekat facebook. banyak ilmu kesihatan wanita dia share.

knp xblh..knp dgn ikan tu..kalau mkn ape efek die..sy pn baru pestime dgr xblh..

Maaf sis tapi first time dengar. Apa apa pun dengar nasihat dari yang pakar ye.

saya tk mkn jugak sbb ikan merkuri tinggi tu salah satu nya ikan kembung.

Câu hỏi liên quan