10 Các câu trả lời

Kk mna buat scan detail pling x pn kk just chek saiz kepla bby.. uri gn air ketubn je lau swsta smua rekod bby ada.. dri otak.. tgn.. kki.. pert.. jtung.. hati.. buah pinggng.. uri.. ukuran air ketuban..drh tali pusat.. peha.. kki dan gender.. smua ada detail.. hrga pn ok lah x mhl.. sy pn buat scan detail jgk..nti doc tu print segala rekod details tu..

sy skrg 22w2d lusa g cekup kat hospital kajang n sekali jmpa pakar utk details scan..sbb sy ade history anak mninggal twins boy msa thun 2018..debar2 nk g jumpa pakar..harap baby yg ni sihat smpi brsalin..

sy p kerajaan dari awal depa cek details baby.. n p swasta lgi bgus..semua depa akan bgthu lebih banyak... uri mcm mna..air ketuban keadaan baby..n jantina baby.. sy baru pergi cek hari tu...

biasanya detail scan utk knik kerajaan hnya untuk kndungan brisiko saja knik akn buat.. klu x ada apa² mmg scan biasa saja. tp kalau nak buat dkt private sya rasa 24week masa yg ok.

ya betul.mcm.saya alahamdulillah anak saya semua detail scan.. sb saya high risk..😊

de last scan 34w nnt..doc nk tgk kdudukn bby ngn uri..air ktuban.. ..bab jantina tu sy kompem ngn klinik swsta lg jelas detail scan 5d..

VIP Member

Sy bru masuk 23w xbuat detail scan lg, tgh kumpul duit harap sblum 28w dpt buat detail scan

Sis minta details scan...mesti kena bgi tu....klu minta

kk xbuat,Sy hospital swasta yg buat scan...?

better detail scan di swasta je

dah cun tu blh buat

Câu hỏi liên quan