13 Các câu trả lời

normal sis..saya awal2 dlu threatened miscarriage sebab selalu bleeding...masa scan 8minggu pun, takde heart beats and janin kecil dr usia...alhamdulillah bila scan masa 12w, dah ada heart beats dan pembesaran pun ikut usia kandungan... mak sy selalu tanya, ada rasa ngilu bahagian perut dan sakit dada lagi tak? kalau masih ada in shaa Allah kandungan masih ada

in shaa Allah, kandungan ada lg..teruskan berdoa

better sis g jumpa lain dokter n dgar apa yg dokter lain ckp..sya pun dl ms hamil anak pertama sya g klinik n dokter ckp baby xde jantung n dokter sarankan tuk cuci, tp nasib baik sya g jumpa lain dokter n dokter bgth sya klo baby shat n jantung ada, dan skg anak sya dah umur 12 thn dah..

Ye ke.. alhamdulillah.. bru sy rasa semangat..dr smlm rasa down .

😭 kesiannya puan.. sabar ya puan.. kdang2 doc ni tak faham perasaan kita.. better puan tunggu je sampai 12 weeks.. dlu saya tnggu je sampai turun tanda gugur sendiri.. sekurang2 nya kalau saya cuci pun saya puas hati sebab dah bagi masa utk babt membesar..

Suami pun ckp tunggu , cuma sedih doctor cpt2 nk cuci .

better tunggu sis..perkembangan setiap org x same..sis blh rujuk klnik lain lps ni..kes sy doc kte bb xde..kantung kosong..sy g scan klnik lain bb dh besar dlm kantung..ape2 pn sis kene tggu.. insyaAllah kalau rzki sis

jgn stress2..doa bnyk2.. insyaAllah Allah bg y terbaik utk sis

Jumpa doktor lain utk mintak second opinion. Semoga takde apa apa berlaku.

smge sis kuat ye..doa byk2..insyaallah ade nti rzki sis

doa byk² puan..fikir yg baik²..in Shaa Allah

VIP Member

Normal.. My doter dulu 10 minggu baru nampak.

Terima kasih bg harapan..💋 insyaallah sy akan tggu 2 minggu lg. Sy x akan ke klinik yg sy pegi smlm

. Smoge dipermudahkan urusan sis aamiin

Hai sis mcm mana skrg? Baby survive?

Câu hỏi liên quan