31 Các câu trả lời

ok je pakai tshirt biasa klu xketat pun . saya xpernh beli baju mengndung skdar pakai baju saya yg mash muat 😅

Haa tu lah . Saya pon dah 7 month ni mentua tegur suruh pakai baju mengandung sebab risaukan orang tak nampak macam saya mengandung (?) 😅😅

wallahualam,... tp saya pkai ap sya selesa,.. klo rasa sempit saya xpkai,... mmg sya pkai longgar2 je selesa

baju x kisah,tp better hat longgar sbb tutup aurat.kalau seluar memang misi pun marah kalau pkai ketat2.

sy bila perut besar dah pakai baju suami je..selesa yg longgar2 .. rasa xnafas pakai baju sempit

kan..tp xpasti la plak ada effect ke x pada bby .. cuba nti tye nurse bila next checkup

selagi blh pkai bju biasa x ketat tu ok.tp kalau dh rasa ketat kna cari yg longgar sikit

tiada beza pun. yg penting baju yg kita pkai tu selesa dan longgar. Itu yg mil awak maksudkan.

ooh.. biasalah org tua. kena faham. Yg penting apa yg awak pkai selesa pda awak n baby dlm perut. nanti pwrut dah besar beli je baju preggy yg selesa.

VIP Member

sy ok je pkai cm tu dri strt mngndung sampai melahirkn.. tk de ape2 pn

Maksud tersembunyi- MIL taknak awak tayang aurat waktu pregnant

Tapi baju tshirt saya besar dah . Tu pasal MIL cakap tak rupa orang mengandung . Sebab perut tak nampak 😅

ats keselesaan . takde kena mngena ngn ank dlm perut sempit

kalo sy...sy yg xselesa kalo baju fit..

Câu hỏi liên quan