35 Các câu trả lời

Nama ubat: Domperidone 10mg Tempoh makan: Sebulan (4 minggu) Cara makan: Minggu 1 - 4kali sehari Minggu 2 - 3kali sehari Minggu 3 - 2kali sehari Minggu 4 - 1kali sehari Cuba la.. Doc yang bagi 'ilmu' ni.. Saya beli ubat kat farmasi mula2.. Lepas tu, amek kat klinik panel.. 😁 Tu untuk saya yang memang langsung takde susu.. Cuba pergi klinik, tanya doc, kalau nak tambah susu, macamna aturan makannya..

Boleh try ESP & alfalfa shaklee sis utk tambahkan dan pekatkn susu badan.. Sy ada jual.. N special price utk geng momy2 dlm ni.. http://www.wasap.my/60163231013/shaklee.. Btw, Tahniah dan selamat brpantang sis😇

InsyaAllah, cuba la.. Tapi tanya doc atau pharmacist dulu ye.. Saya dulu memang doc yang bagi nama ubat & cara makan, suh beli ubat kat farmasi..

Bykkn mnum sup2x sis.. Sup ayam+halia (jgn byk) plg smple.. pn ok sdh.. Kerap mnum sup2x.. InsyaAllah blh bykkn susu bdn.. ☺️

Pegi kedai sensei cakap nak herba masakkan utk banyakkan susu badan . nanti dia akan bagi rempah utk kita buat sup ayam kampong

VIP Member

Boost ngn kurma+apricot pn.blh...minum air kosg byk2 or.minum susu goodday kurma flavoured milk😉✌

Mkn buah petik mentah.. msk dan jdi kan syur cmpur dgn ayam.. buah betik mentah bole byk kan air susu.

Sy amalkan buah2 nature Red date, Longan, black date. Sy beli RM8 je. Alhamdulillah xperlu berlapar.

Sis beli Kat Mana ye smua tu. Sya nak cri air kotak longan pun payah gak cri kt sini.xde org jual.sbb rmai kawan minum air tu,susu banyak

kacang panjang dan kepayas mentah rebus minum sup dan makan kepayas tuh sis. berkesan.

VIP Member

Mnum air putih, kurma, sup buah betik muda, ad yg mnum susu utk ibu mnyusuhkan ank.

Câu hỏi liên quan