4 Các câu trả lời

VIP Member

kena try n error makanan yg mana blh trima n tak..ia ambil ms ...mcm sy dlu last2 br tw blh mkn bubur nasi je..tu makan bubur nasi je ms 1st trismeter..lepas tu lelama br blh mkn bihun sup shj..msuk 2nd trismeter dh blh mkn smuanya dh..pape pun depends pd bdn kita mcmne .sbb kekdg ada yg alaminya hingga bersalin..mg dpmudahkan segalanya Allahuma aamiin

sm2 😉🫰🏻

sy sm mcm awak ms anak pertama dlu. mkn minum la apapun confirm kluar. sampai lemas sgt bdn. sampai ke beranak mmg teruk sgt. berat bdn mmg xnaik. baby dlm perut mmg kecik sgt. lps beranak baru tau yg ada 1 ubat khas yg boleh minta dgn doktor.p klinik jmp doktor. sllu doktor akan bg 1 ubat khas.

ohhh yeke ada ubat khas juga ye. nanti saya tanya. terima aksih bagi info 💞

sma lah,sya dlu ank petama pun mcm tu jgk sis,cuma sya bly mkn burger je yg msuk,lain dri tu,mkn je trus muntah

ohhh begitu . saya Alhamdulillah sikit ii dah boleh masuk tapi masih mual muntah . cuma saya makan sikit ii tapi kerap makan ikut tips diorang bagi . lebih kan air masak je telan je even nk muntah . sbb doktor pesan sayur buah jangan x makan . jadi saya kena kuat untuk lawan walaupun mmg tak boleh masuk 😂😂 cuma masih tk boleh buat kerja masih pening .setiap malam org dah tidur 2,3 pagi lapar ahhaha kena makan baru boleh tidur tu pun mual . semoga awak pun kuat 💞

Sama laa macam sayaa sis sy pun mndung ank sulong ni

semoga kuat menghadapi 💞

Câu hỏi liên quan