6 Các câu trả lời

saya...kne elakkn mkn mknn yg ada yis,gatal mcm udng tlur fish cake bebola,mknn segera mcm sosej ke...kne bnyk mkn syur jnji minum air putih...boleh mnta ubat antibiotik tuk gatal2 tu kat doktr ckp trllu gatal smpai xboleh tdur...sy ckp.mcm tu doktr bgi...elakkn mkn mkn yg gatal sebulan akhirnya dia hilang jugak..nk tdur jgn pkai panties dlu biarkan dia berangin

maybe ada allergic apa2 kot sis. sy dlu prnh jd gatal kt priv part sbb makan antibiotic. gatal yg amat. pstu guna krim sapu kt farmasi bru lah ok

ohhh yeke. tu la rasa kena minta ubat gan doc ni.

Try buat sitz bath.. rendam dgn air suam n garam insyallah boleh legakan gatal.. elak pkai apa2 pncuci untuk miss v sbb bhaya time prgnant ni

ohhh nice juga boleh try. tapi sblum ni ada doc tak rekemen buat waktu pregnant dia kata basuh air suam ja

saya alami dari 16w sampai skrg 31w. dr bg ubat insert untuk 6 hari. lepas 6 hari jadi balik gatal. saya gbs + gdm. mmg perit sangat. haih

gbs kuman dari usus kita. tk bahaya pun untuk mom tp untuk baby bahaya masa nk bersalin. tp keputihan tu semua daripda pemakanan yg tk sihat. saya kuat manis masa first trimester. tu penyumbang bacteria gbs jgk dr kate 😅 gdm sbb tk jaga makan gula mencanak naik masa minum air gula

Huu sama mcm sy, memang x selesa sgt.. Keputihan sy jenis ketul2 mcm tu..

oh sis handle macam mana biar ja ka ada ambk ubat ka atau macam mana?

doktor ada bagi ubat kulat tak?

bagi dah. tapi bila pakai sekejap nanti jadi balik.

Câu hỏi liên quan