7 Các câu trả lời

Yg saya tahu 1. Consume extra virgin olive oil - safe during pregnancy. Both mommy and baby dpt benefits 2. An apple a day keeps the doctor away - mkn apple hijau sekurang2 nya sebijik sehari utk manage gdm. Improve digestion for mommy, improve appetite, prevent dna damage etc 3. Minum air masak/tea letak one/few slice of lemon. Jgn tambah sugar 4. Limit kn sugar intake everyday, say no to boba2, dessert2, cake2, air gas. Sbb dlm mknn harian kita dh ada sugar glucose 😆

wahhh Alhamdulillah. terima kasih banyak2 sis bg info ni.. 😍🤗

Saya 1st pregnancy okay, tk sangkut. 2nd pregnancy ni 1st minum air gula sangkut, before; bacaan 4.25, after bacaan 9. Isnin kena bsp. Hopefully tk sangkut apa apa lepas ni, mohon doakan jugak ye. Alahan teruk, tak lalu makan. Bila tahu sangkut gula tinggi, lagi kena memilih makan, down pulak rasa. ☹️

sama la saya. saya pun tak lalu makan jugak. esok BSP dgn amek darah hba1c katanya. saya doakan kita semua baik2 saja 🫶💗. awak ad keturunan ke kencing manis?

stop air manis makanan manis kurangkan.minum air o byk. makan malam awal sebelum pukul 7.30.

terima kasih 🤗😍

sblm minum air gula brpa bcaan sis...risau lak lusa kena minum air gula

aminn mudah²an..

TapFluencer

Kena disiplin diet no sugar less carbohydrates dan bersenam

🌻dah betulkan typo td 😅

aku minum air gula bila. nervous pulak sy tgu result

InshaAllah yg baik2 saja untuk awak 🤗😍

minum air masak banyak2 sis..

hihi ok!! terima kasih 🤗😍

Câu hỏi liên quan