31 Các câu trả lời

msa anak prtma alahan teruk smpi 6 bulan..mengidam pun makin jadi2🤣syukur mngandung anak yg kedua ni..alahan tda..mengidam pun tda..baby faham sngt momy&dady dia tk mampu☺️

sya tak tahu nak bezakan mgidam atau teringin 🤣🤣 sebab sya x pregnant pun mmg kaki makan kalau nak kena cari 😁😁 ni dh 32 week lagi brtambah slera makan ....

kalau mcm sy haritu suami yg mengidam.. dia mengidam ikan baung.. selagi tak dpt ikan baung hari2 muntah 😂lepas dpt mkn ikan baung hilang alahan dia

ok terima kasih semua yg comment . Tak Minta Cuma Saya Pelik Je . Kalau normal x pe laa . Tq semua😊 . ingt ibu pregnant kena mengidam . Haha .

Dia ikut baby jgk rasanya. Ada je pregnant xmengidam ada yg mengidam je . Mcm saya kdg kdg je mengidam tu and saya xd alahan

syukurlah sis kalau xdak mengidam..tidur tak lena mandi tak basah kalau mengidam..huhu..emosi pn x stabil..

Tak smua org mngidam sis , ade org kna alahan je ade plk nk mkn manis je ade plk laki dia yg mengidam 😂

saya 1st & 2nd pregnancy xde mengidam. jenis kalau ada sy mkn then kalau xde xpe. hee

VIP Member

Saya pun xngidam . Klo nk mkn sesuatu tu mcm biasa . Klo xdapat ok , klo dpat pun ok

baguslah tak mengidam 😅 jangan dengar cakap org asal mengandung je kena mengidam.