5 Các câu trả lời

Baby sis tengah nak membesar lagi tu, sakit cramp tu sbbkan rahim sis nak mengembang besar. Saya pon ada rasa mcm tu. Lepastu masuk je 21 weeks dia rasa mcm mengeras yg ketul tu. Mula2 taktau tu apa, then tnya mak saya dia kata tu dia permulaan nk tnjuk tanda mengeras. So baru saya faham. Then skrg dah 32 weeks uyooo mengeras ketul tu lagi kerap😭 nk jalan pon kne tahan. Lepastu dah start rasa sakit kat ari2 tu. Perut pon mcm dah londeh ke bawah maybe baby dah hampir nk trun. So sis jgn risau okay. Enjoy your pregnancy journey. Moga kita semua diberikan kekuatan dalam bulan puasa ni dan dimudahkan segala urusan amin🤲🏻❤️

Sikit sikit dah boleh paham kenape dtg rasa sakit tu😁 harap semua nya baik baik je😊

VIP Member

Normal. Tak perlu tepek gambar baby bump kt dlm ni, jaga aurat. Dlm ni bukan semua wanita, ada jantan miang juga. Hatta semua pun wanita, aurat pun kena jaga.

Terima kasih bagi yang menegur saya dengan cara baik. Semogaa kita saling dapat menjaga adab masing2😊

cramp tu biasa mungkin braxton hicks. tapi sila delete gambar baby bump ye tu aurat. kena igt lelaki pun ada dalam ni jugak

Tq sis atas sharing, dan mintak maaf atas keterlanjuran saya 😊

Kalau boleh jangan letak gmbar perut ye momies, baby bump tu kan aurta and mendatangkan komen yang tak sedap mata memandang nanti sorry.

Mintak maaf sis saya akan elak perkara sbgtu terjadi lagi. Tq atas teguran

manusia kafir

mmg awak la pling baik smpai boleh mengkafirkan org 🤣