15 Các câu trả lời

due saya sehari selepas awak, 29/9 tapi masih belum ada tanda. Sekarang tengah positif covid and self kuarantin sampai 27/9. Harap sangat baby keluar 28/9 ke atas. Taknak keluar masa tengah kuarantin 🥲 semoga dipermudahkan urusan kita semua 🥰

sy pulak sebelum ni 3 ank semua keluar sebelum 38 minggu...anak ke 4 ni dh nk msuk 39 minggu..jdi risau..hri2 tiap2 masa goncang perut nk tgk ank gerak..doakan sy cepat bersalin ye...

sy dibagi 29/9 utk czer....sbb baby songsang transverse. risau gak dh 1 kali czer sblm ni utk anak pertama, 2 tahun lps. 3 bulan lps pula br je operate utk buang cyst....

hari ni sy 39minggu 1hari, masi menunggu tanda. harap² x overdue la. semoga kita semua selamat & dipermudahkan bersalin nanti. ibu & baby dua2 sihat. inshaAllah aamiin

saya dah 39mgu..due 1/10 nt.. tp 26hb 9 doc dh pesan standby untuk msk wad . saya harap sangat baby keluar sblm 26hb ni. doakan saya bersalin awal.. harini pun xpe

saya due 29/9 tpi alhamdulillah dah selamat bersalin semlm..saya doakan mommy2 semua brsalin sebelum due & dipermudahkan urusan semua...amin ❤️

sy pun due 28/9... tp bby nak keluar awai(5/9)...🤭🤣... da selamat dah sy... Sy doakan anda dipermudahkan dan selamat semuanya.. Aamiin....

VIP Member

saya due 30/9 next week.. harini ngam 39w..x de tanda apa2 lgi 😅 kalau ikut anak 1st & 2nd, dua2 brsalin ngam 39week..seminggu sebelum due

kalau xada tanda biasanya kk akan bg date serah diri..takper..ikut shj ya..jgn risau² normal ke cser ke..yg penting selamat..

Terima kasih

sy due 26/9 masih belum ada tanda2 jugak.. semoga urusan kita ibu2 yg bakal bersalin ni dipermudahkan.. Aamiin🤲🏻

Hai .. sy due 29/9 , kta sama tgu hari je lgi.. sy ready da nak lapor diri tp baby blm bagi apa2 tanda nak klur😅

Câu hỏi liên quan