23 Các câu trả lời

Dy ada bg ubat kuatkan rahim x?,mcm ni ar sy dulu.suruh tunggu,lps seminggu check kt KK.air ketuban berkurangan mgkin bocor masa sy bleding,bby hanya bertahan sampai 5bulan je

Kalau ada kemampuan, sis blh cuba pergi hospital lain pulak utk dpt second opinion.. blh ke swasta utk dpt ubat kuat rahim dan jumpa pakar di sana terus ke.. moga baik² ja sis..

TapFluencer

pengalaman sy dulu, ada spotting sikit.. sy terus ke hosp swasta (Andorra) tapi bukan sebab bersama suami, sebab sy buat kerja berat. doc ada bagi ubat kuatkan rahim.

biasa awal kehamilan dr pn xgalakkan bersama, sy rahim rendah, dh 2x pn bleeding, so kali ke3 ni sy rest dan x buat keje sgt, sbb alahan sama, so far xde bleeding...

Sama kes macam saya, cepat2 pergi klinik swasta. Nti Dr cek bawah guna muncung itik tu then bagi ubat kuat rahim duphaston. Semoga mommy dan baby kuat ya

sy pn bleeding truk msa 6w.g klinik swasta dktr bg ubt kuat rahim yg msuk ikot bwah tu.sy guna 2mggu.alhamdlh..drh stop.skrg dh 24w

awl nye igt dh ggur la kn sb bleeding truk.lpad g klinik cek alhamdulllah baby ok jer.dktr trus bg ubt

Saya pernah situasi mcm ni terus ke klinik swasta & dpt ubat kuat rahim. Doktor ada bagi awak ke?

sy pun sama mcm awk..spotting ikut KK 8W, tp cek di swasta 11W..masa spotting tu silap sy g KK shja, mula2 ada heartbeat lps 2hri spotting, KK xbg ubat kuat rahim..last lps 2W gugur..skrg bru tau kena g swasta & mintak ubat kuat rahim 😭😭 anak 1st tak tau ape².. baik awk prgi swasta mcm smua yg bgtau,sy bru je pantang 1bulan.. insha'Allah lepas ni ada rezeki lg😭

Hi nak tanya perkembangan awak macam mana? Berapa minggu awak bleeding ye

Pergi farmasi beli duphaston. Makan sekarang! Cuba ikhtiar

Go jumpa dr.. Ubat kuat rahim.. Saya pernah sama mcm sis