30 Các câu trả lời

Try mkn buah2 sis. Sye dulu pun mcm tu. Hari2 buat jus apple hijau. Mkn buah yg ade rase masam2 siket. Mkn nasi pun ikan bakar cicah air asam sbb dah lapar sngt

Sama la dgn sy, bru 6 weeks, kdg ad slera kdg xad slera. Tp pksa2 jgak la mkn. Sbb pkir utk tumbesaran baby nnti. Mkn buah ke, mnum susu ke asal kn perut xkosong.

Kita sama la..6weeks..tak tau nk mkn ap...makanan yg boleh telan..

Sy dh 16w pun masih xde selera makan lg. Tp paksa je mkn nasi walau sesuap. Setakat mana yg blh masuk. Kdg2 mkn buah je..berat xnaik2 malah makin turun.

Sama laa. Saya 5 week 1 dy, selera mkan ilang. Tp jgn biarkan prut tu ksong, try sup2 ker, buahan ker, at least perut tk ksong.

Mkn byk buah²an, dan sup² 😅 .. kdg tekak mmg tk ble bawa bincang tpi kena fikir jgk baby dlm kandungan tk cukup serap zat

Saya 5weeks tak rasa apa2. Makan pun kuat. Bsyukur sangat. 7weeks baru ada rasa tak nak makan sampai sekarang 9weeks.

Cuba makan buah buahan. Normal 5 weeks hilang selera. Nanti dah masok 2nd trimester selera makan bertmbah. 😊

Sy pn sma..msa mula2 mmg mabuk selera mkn hilng,biasa smpi 20minggu mcm 2...sy mkn biskut kosong n roti

samala sy 5mggu 2hari.x lalu mkn..risaukn bb nk membesar...sy pkse mkn epal tp separuh je da x lalu....

Tapiii even ibu xlalu pun , kena paksa , xpe mkn siket2 tp kerap kali.. nnti pedih ulu ati angin

Saya makan nasi akan muntah teruk, tapi bila nasi tu dijadikan bubur muntah tak teruk.

Câu hỏi liên quan