11 Các câu trả lời

VIP Member

hurm..jika ada drh even just spotting sikit pn ia adalah tnda tidak normal.ea mommy..better g klnik or hsptl asap tul dptkn rwtn..sbb kekdg ia tanda2 awal.tuk alami keguguran... mg dpmudahkan segalanya..aamiin..

saya baru je alami 5hari lepas . saya trus pergi klinik . doctor scan tngok bby tngok bukaan ckp smua ok je .. doctor ckp klu takda sakit atau pndarahan bnyk should be ok . pergilah chek up .

mlm isnin tu kluar drah . selasa mash ade skit2 pstu rabu dah takda .. in sha Allah xde pape bnyakkan berehat .

apa2 drh yg kluar sblum wktu brslin adlh tidak normal sis.. kne cpt2 refer dktr.. xprlu tny ptut ke x,, memg patut pg sis.. kite bwk 1 nywa dgn kite.. smoga smuanya slmat

pegi hospital...sy bnyk kali kena start 19 minggu.. doktor ckp uri kat bawah..sy xleh batuk,bersin 3,4 kali dan muntah..darah mesti Kuar..

kwan sy and spupu sy sndiri jd mcm ni sbb uri dkt bawah. gerak sikit pun da berdarah. last2 dia kne bedrest spnjanh tmpoh dia prgnant.

Better pergi cek..saya dah pernah, mula mula saya biar, sampaikan satu tahap tak dapat nak... Em 😢 semoga dipermudahkan.. Amin

gi klinik. nanti dr cek keadaan baby. semoga semua selamat, dipermudahkan urusan awak. take care

pwrgi spital diknon. eveeything pasal darah mengandung tak normall

VIP Member

pergi je sis. msuk 20 w dah tak norml kalau ada pndrhn

bleeding time pregnant x normal sis.. tlg jmpa doc

Câu hỏi liên quan