49 Các câu trả lời

InsyaAllah bole puan.. Mak sy pregnant kan sy time umur dia 43tahun.. Alhamdulillah,, sy pon dah 28tahun and dah jadi mak orang.. Mak sy la best friend sy dari dulu sampai sekarang.. Now mak sy dah 72tahun and ade dementia sy berpeluang untuk jaga dia and layan semua kerenah dia.. Sy doa kan puan ade rezeki untuk dapat baby secepatnye.. Aminnnnn 🥰🥰😍😍

VIP Member

InsyaAllah tak ada masalah pun. Mama saya last pregnant masa umur 43 tahun. Doc ckp mama saya boleh teruskan pregnant adik saya tu tapi risiko tinggi anak akn cacat. Tapi Alhamdulillah kuasa Allah lagi melebihi segala2nya. Adik saya lahir normal je. Keluar2 4kg. Skrg dah sekolah mnengah pun adik saya 😊

Sy umur 41...dan saya tengah pregnen 15 minggu.... Alhamdulillah..... Sihat x ada sakit² kronik mcm kencing manis ke... Darah tinggi ke.....hb pun normal.....just kita x bole genyah mcm org mude laa.....banyakkan berehat n jgn stress

Selagi kita ada rahim. Selagi tu kita bole mengandung puan. Allah tak tetapkan had umo untuk mengandung. Inshaallah ada rzeki puan nnti. Cepat atau lambat shj. Sy doakan akan ada maklaikat kecil yg hdir dlm hidup puan secepat mungkin. Aminnn❤

Saya pregnant umur 41 anak ke-4. Insyallah secara ceaser 24/4 di hospital swasta. Bila umur 40an cuma penat sikit la berbanding mengandung masa muda dulu. Last pregnant saya masa anak no. 3 umur 29 thn. Mmg rasa lain sangat.

VIP Member

In shaa Allah boleh sis...saya pun pregnant anak pertama di usia 40 tahun setelah menanti selama 5 tahun... Alhamdulillah saya skg dah 33W3D

Sy pun skang umur 40 dan tiba2 cek upt positif..risau gak sebenarnya sebab macam2 sy baca tp apapun sy berserah kepada Allah..next mth bru nk pi checkup..nk tya pendapat doc..

VIP Member

Kalau first baby boleh bahayakn diri actually. Pape pon better tanya doctor & ikut nasihat doctor. Kalau doctor tak suggest, ambiklh anak angkat. Jaga diri elok2 sis

Boleh sis kalau sihat tubuh badan . mak sy prgnt umur 40 jgk tp gugur twins sbb trlalu letih . dimasa umur 40 ptut byk berehat ,mak sy org kuat berniaga ..

Sis pun umur 41 thn ni..tgh tgu due 2 minggu lg..alhamdulillah kena jaga kesihatan dan jgn strees sgt..rezeki allah nk bg x kira tua @ muda

Câu hỏi liên quan