14 Các câu trả lời

sy ambil cosmofer..melalui iv drip, tu pun naik sampai 10 sahaja daripada 8.5...kes kita sama, anemia yg mmg tak naik2 hB walaupun dh jaga makan dan makan ubat... keep fkir positif ya, mudah2an smua dipermudahkan....as long as baby sihat, tu yg kita nak...

Hi. Awak ambil cosmofer melalui iv drip kan? Sakit tak??

Sama laa mcm sy.. Tahun lepas kena.. Anak dh sthun 1bln skrg.. Xhlg lg.. Bekas cucuk tu jd hitam.. Bila pegang rsa sakit lg.. Hehe.. Dan skrg ni tgh tggu result next app untk ccuk lg.. Rzki terawal pulak.. Tp ok laa cucuk ni.. Sy hb dr 8 trus naik 12..

aduhhhh serammm... terima kasih semua yg beri lata semangat.. td dah rasa 1st dose.. ya allah sakit... bila ubat tu meresap dalam urat mmg terasa dalam urat kat bontot.. ada 5 hari lagi nak hadap.. semoga anak² jadi anak soleh pengorbanan ibu² dalam ni. 😍🤲🏻 aamiin.

VIP Member

terima kasih semua yg beri lata semangat.. td dah rasa 1st dose.. ya allah sakit... bila ubat tu meresap dalam urat mmg terasa dalam urat kat bontot.. ada 5 hari lagi nak hadap.. semoga anak² jadi anak soleh pengorbanan ibu² dalam ni. 😍🤲🏻 aamiin.

xpe sis ,kuatkan hati, demi anak .. mak saya pun 3 kali mengandung, 3 kali juga kena, alhamdulillah kami adik bradik hormat dgn mak sbb smpai skrg kesan suntikan masih ada . sis kuatkan diri ya, doa yg baik² ..

terima kasih semua yg beri lata semangat.. td dah rasa 1st dose.. ya allah sakit... bila ubat tu meresap dalam urat mmg terasa dalam urat kat bontot.. ada 5 hari lagi nak hadap.. semoga anak² jadi anak soleh pengorbanan ibu² dalam ni. 😍🤲🏻 aamiin...

pernah saya 7 jarum sakitnya dalam 7 hari masa saya mengandung anak ke 3 sekarang ok suda mengandung tapi mesti tingalkan kopi.

saya kana jarum 10 tapi cepat saya pi beli bikin tambah dara ubat sana di permasi saya beli jadi ada 7 jarum saja.ngerii bh kena jarum anak saya dari 1 2 3.hanya no 3 saja teruk no 4 tiada masalah dara cuma berat badan susut lah.yang ke 5 tidak tau tapi.sekorang ok saja dara oku.harap2 ok la

sy pon cucuk kt punggung..sakit..nie anak dr lahir umur 3 bulan dh bby kesan cucuk tu x hilang lagi..bile pegang mmg sakit

Sama macam saya :) qawwakillaah. Kesan lebam masih ada lagi. Alhamdulillaah hb naik. Harap terus naik!

terima kasih semua yg beri lata semangat.. td dah rasa 1st dose.. ya allah sakit... bila ubat tu meresap dalam urat mmg terasa dalam urat kat bontot.. ada 5 hari lagi nak hadap.. semoga anak² jadi anak soleh pengorbanan ibu² dalam ni. 😍🤲🏻 aamiin....

maaf nk tanya..injection tu knp smpi 7x kna ya?mksdnya slgi HB xnaik slgi tu ke kna injection tu??

Sy pun hb rendah.. Ad doc cerite pd sy.. Utk enject ni.. Sy dgr pun takut.. 😷😷

terima kasih semua yg beri lata semangat.. td dah rasa 1st dose.. ya allah sakit... bila ubat tu meresap dalam urat mmg terasa dalam urat kat bontot.. ada 5 hari lagi nak hadap.. semoga anak² jadi anak soleh pengorbanan ibu² dalam ni. 😍🤲🏻 aamiin.

Semoga awak kuat dan dipermudahkan segala urusan . Aamiin

Sama sama . Aamiin ... tq ☺️

Câu hỏi liên quan