2 Các câu trả lời

saya dulu pon sama jugak mcm tu sampai hbis 1st trim. kerap makan maggi. tpi, jgn lupa cuba mkn mknn berkhasiat klu trlalu kerap mkn maggi. kena slalu cuba mana mknn yg serasi. then , sy buat detailscan checkup sbb risau baby ada pape kekurgn sbb kerap sngt mkn maggi. alhamdulillah dia dilahirkn sempurna. Goodluck n semoga Allah pelihara kandungan awk sampai baby dilahirkan dan jaga diri awak ye !!! 💕

Kan... yang tu je boleh telan . Kalau tak , lapar lah... InshaAllah terime kasih awak . Baby awak dah umur berapa skrg ? Boy or girl ? Saya ni baby first . Jadi banyak bende tak tau 😅

saya p mcm tu...dia start paling teruk masuk ke weeks 8. skrg dh 17 weeks nk masuk 18 weeks. mual masih terasa d 2nd trimester cuma kurang. sy makan benda yg sy boleh hidu. kadang sy mkn timun, lobak, tomato sebb tu je boleh masuk perut. instead of mkn Maggie. boleh mkn buah2 tpi tk boleh bnyk.. ada jenis buah2 buat u muntah lgi. moderate mkn buah. avocado sgt disarankn

Yupp betul tu . Avocado memang best . Saya makan apple merah tapi after makan mesti muntah2 and kembung perut . Sbb tu stop makan apple . Suka buat avocado shake . Sedappp 😍😍😍

Câu hỏi liên quan